Żużel - Best Speedway Tv

Zaległy szlagier. Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zaległy szlagier. Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ]

Zaległy szlagier
bstv 1536x162 2
Zaległy szlagier. Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ] 3
Spis treści

Zaległy szlagier. Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą niedzielę 25.07 o godz. 17:15, zostanie rozegrany zaległy mecz drugiej rundy rozgrywek 2 ligi żużlowej, w której zmierzą się drużyny Optibet Lokomotiv Daugavpils oraz Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.

Mecz zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ obie ekipy są w czubie tabeli, rywalizując bezpośrednio ze sobą o awans i rozstawienie w fazie playoff.

Awizowane składy:

awizowane sklady 1
Zaległy szlagier. Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. [ZAPOWIEDŹ] 4


Lokomotywy z Łotwy w dotychczasowych spotkaniach u siebie są niepokonane, choć ze względu na panujące obostrzenia będzie to dopiero trzecie takie starcie, oprócz inauguracji wszystkie domowe mecze do końca czerwca były przekładane tak by mogły się one odbyć z udziałem publiczności. Ostatni mecz podopiecznych Nikołaja Kokina to był prawdziwy rollercoaster, który pomimo perturbacji związanych ze spóźnieniem się na mecz Tomasa H. Jonassona i prowadzeniem na półmetku dziesięcioma punktami, nie zakończył się happy endem.

Mimo piątkowego wyjazdowego niepowodzenia w meczu z diabełkami z Landshut, trener może być zadowolony z postawy Olega Michaiłowa oraz Francisa Gustsa. Jedynie pojedyncze dobre występy w pierwszej połowie zawodów zaliczyli młodzieżowcy Ernest Matjuszonok, Danił Kołodinski oraz Ricards Ansviesulis. Przed drużyną teraz starcie domowe na torze, który jest specyficzny i bardzo dobrze znany przez miejscowych zawodników, co z pewnością będzie ich mocnym atutem.

Niedźwiadki z Rawicza przystąpią do tego meczu podbudowani wysokim domowym zwycięstwem z dotychczas niepokonanym liderem OK Bedmet Kolejarz Opole. Trener Roman Jankowski także i w tym spotkaniu będzie miał możliwość skorzystania z zawodników Fogo Unii Leszno, którzy byli głównymi architektami wspomnianej wiktorii. Skład personalny wydaje się nie mieć słabych punktów i jest w stanie rywalizować w tym sezonie z każdym.

Ten mecz będzie jednak dla nich prawdziwym sprawdzianem siły zespołu, którego postawa jest jednym z większych zaskoczeń tego sezonu. Przed zespołem z południa Wielkopolski, wyzwanie ze względu na wymagający tor oraz siłę drużyny gospodarzy. Najsilniejszymi punktami zdają się być Jaimon Lidsey oraz utalentowany młodzieżowiec Damian Ratajczak, obaj mają wszelkie zadatki by poprowadzić drużynę do wygranej także i w tym spotkaniu. Nie obejdzie się bez wsparcia pozostałych zawodników, w szczególności Damiana Drożdża oraz Szymona Szlauderbacha.

Mecz ten mimo iż zaległy to zachęca swoja obsadą do śledzenia go, ze względu na emocje jakie może przynieść w swoim przebiegu. Ciężko wyrokować czy będzie to spotkanie jednostronne czy trzymające w napięciu do piętnastej gonitwy ale jedno jest pewne, wynik tego spotkania może poważnie rzutować na końcową tabelę po fazie zasadniczej. Nie pozostaje wiec nic innego jak śledzić tą rywalizację z zaciekawieniem i oby na koniec zawodów wszyscy wrócili zdrów do swoich domów.

#DrugajestEkstra

Foto: Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×