Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zaległe mecze Metalkas 2. Ekstraligi również z datami. Jest zmiana godziny w jednym spotkaniu następnej kolejki

zaległe mecze metalkas 2. ekstraligi
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Zaległe mecze Metalkas 2. Ekstraligi również z datami. Jest zmiana godziny w jednym spotkaniu następnej kolejki

Żużlowa Ekstraliga od tego sezonu zarządza nie tylko rozgrywkami najwyższego szczebla, ale także Metalkas 2. Ekstraligą. Wobec tego to właśnie ona podała już nowe terminy odwołanych w minioną sobotę spotkań zaplecza elity. Ponadto ogłoszono zmianę godziny jednego meczu następnej kolejki.

Oba mecze, które nie doszły do skutku w sobotę zostały przełożone na wtorek, 30 kwietnia. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź zmierzy się z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań, a INNPRO ROW Rybnik podejmie Texom Stal Rzeszów. Spotkanie wystartują o jednej godzinie – 18:00. Wobec tego pierwszy z nich będzie dostępny wyłącznie w usłudze Canal+Online, a drugi będzie można obejrzeć również na antenie Canal+Sport 5.

Zmianie uległa również godzina spotkania najbliższej, trzeciej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. INNPRO ROW Rybnik podejmie w sobotę, 27 kwietnia na własnym stadionie Arged Malesę Ostrów o godzinie 16:30. Mecz ten będzie transmitowany na kanale Canal+Sport 5, wobec czego rozpoczynający się w tym samym czasie pojedynek drużyn z Poznania i Gdańska będzie można oglądać wyłącznie w Canal+Online.

223
Fot. Paweł Wilczyński
żużel
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *