Żużel - Best Speedway Tv

Makabryczny wypadek Zaine Kennedy-ego! "Wystrzelony jak z armaty"! [WIDEO] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Zaine Kennedy-ego

Makabryczny wypadek Zaine Kennedy-ego! „Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Koszmarny wypadek Zaine Kennedy-ego! „Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Zaine Kennedy został przewieziony samolotem do szpitala na obserwację po strasznym wypadku na Eddie Wright Raceway, który miał miejsce w piątek.

Mecz Championship Jubilee League przeciwko Redcar został przerwany na niemal godzinę, ponieważ personel medyczny zajął się Kennedym, który przeleciał przez płot po tym jak poderwało mu motocykl przy wyjściu z pierwszego łuku w biegu 11. Wstępna diagnoza była taka, że cudem uniknął poważnych obrażeń, po przeprowadzeniu badań okazało się, że uszkodził on miednicę.

– To był przerażający wypadek (przyp. red. Zaine’a) i nigdy nie chcesz, aby taki wypadek przydarzył się komukolwiek. Mamy nadzieję, że nic mu nie jest. Nie znamy dokładnych obrażeń, chociaż powiedziano nam, że może nie jest tak źle, ale po prostu trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Tuż przed wznowieniem wyścigów porozmawialiśmy i powiedzieliśmy, że zrobimy to dla Zaine i dokończymy zawody – powiedział Douglas.

Zaine Kennedy zdobył przed wypadkiem 9+1, a „Scorpions” wygrali 50-40. Do zwycięstwa poprowadzili ich Ryanem Douglasem (14+1), a Tero Aarnio zanotował udany powrót z 11+1. Charles Wright (13) i Lewis Kerr (10) osiągnęli dwucyfrowe wyniki dla Niedźwiedzi.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×