Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Makabryczny wypadek Zaine Kennedy-ego! „Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Zaine Kennedy-ego

Koszmarny wypadek Zaine Kennedy-ego! „Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Zaine Kennedy został przewieziony samolotem do szpitala na obserwację po strasznym wypadku na Eddie Wright Raceway, który miał miejsce w piątek.

Mecz Championship Jubilee League przeciwko Redcar został przerwany na niemal godzinę, ponieważ personel medyczny zajął się Kennedym, który przeleciał przez płot po tym jak poderwało mu motocykl przy wyjściu z pierwszego łuku w biegu 11. Wstępna diagnoza była taka, że cudem uniknął poważnych obrażeń, po przeprowadzeniu badań okazało się, że uszkodził on miednicę.

– To był przerażający wypadek (przyp. red. Zaine’a) i nigdy nie chcesz, aby taki wypadek przydarzył się komukolwiek. Mamy nadzieję, że nic mu nie jest. Nie znamy dokładnych obrażeń, chociaż powiedziano nam, że może nie jest tak źle, ale po prostu trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Tuż przed wznowieniem wyścigów porozmawialiśmy i powiedzieliśmy, że zrobimy to dla Zaine i dokończymy zawody – powiedział Douglas.

Reklamy

Zaine Kennedy zdobył przed wypadkiem 9+1, a „Scorpions” wygrali 50-40. Do zwycięstwa poprowadzili ich Ryanem Douglasem (14+1), a Tero Aarnio zanotował udany powrót z 11+1. Charles Wright (13) i Lewis Kerr (10) osiągnęli dwucyfrowe wyniki dla Niedźwiedzi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x