Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska

Makabryczny wypadek Zaine Kennedy-ego! “Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Zaine Kennedy-ego

Autor: Sebastian Krauz

Koszmarny wypadek Zaine Kennedy-ego! “Wystrzelony jak z armaty”! [WIDEO]

Zaine Kennedy został przewieziony samolotem do szpitala na obserwację po strasznym wypadku na Eddie Wright Raceway, który miał miejsce w piątek.

Mecz Championship Jubilee League przeciwko Redcar został przerwany na niemal godzinę, ponieważ personel medyczny zajął się Kennedym, który przeleciał przez płot po tym jak poderwało mu motocykl przy wyjściu z pierwszego łuku w biegu 11. Wstępna diagnoza była taka, że cudem uniknął poważnych obrażeń, po przeprowadzeniu badań okazało się, że uszkodził on miednicę.

– To był przerażający wypadek (przyp. red. Zaine’a) i nigdy nie chcesz, aby taki wypadek przydarzył się komukolwiek. Mamy nadzieję, że nic mu nie jest. Nie znamy dokładnych obrażeń, chociaż powiedziano nam, że może nie jest tak źle, ale po prostu trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Tuż przed wznowieniem wyścigów porozmawialiśmy i powiedzieliśmy, że zrobimy to dla Zaine i dokończymy zawody – powiedział Douglas.

Zaine Kennedy zdobył przed wypadkiem 9+1, a “Scorpions” wygrali 50-40. Do zwycięstwa poprowadzili ich Ryanem Douglasem (14+1), a Tero Aarnio zanotował udany powrót z 11+1. Charles Wright (13) i Lewis Kerr (10) osiągnęli dwucyfrowe wyniki dla Niedźwiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×