Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zaczynamy rewanże! GKM podejmuje Motor z nadziejami o ligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]

Grudziądz VS Gorzów
Fot. Emilia Hamerska - Lengas

Autor: Patrycja Kowalczuk

Zaczynamy rewanże! GKM podejmuje Motor z nadziejami o ligowe punkty [ZAPOWIEDŹ]

Pożegnaliśmy miesiąc maj, a wraz z nim pierwszą połowę sezonu – pora na rewanże! Na dzień dobry zapraszamy na dzisiejszy mecz pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a PLATINUM Motor Lublin, które wystartuje o 16:30. Kto okaże się lepszy na grudziądzkim owalu? Czy drużyna z Koziego Grodu zgarnie całą pulę, a może wywiezie jedynie bonus? Czy gospodarzom uda się w końcu zdobyć choć jeden punkt?

Klasyfikacja generalna cyklu Speedway Grand Prix

Pierwsze spotkanie między tymi drużynami padło łupem lubelskich Koziołków. Motor na swoim torze pokonał GKM 55:35. Nie było to spotkanie czysto jednostronne, ponieważ ze strony gości twarde warunki stawiał Max Fricke, który zdobył 14 punktów. Nikt poza nim nie przywiózł choć jednej trójki dla grudziądzkiej drużyny. Czy w nadchodzącym spotkaniu na własnym torze lider formacji Gołębi – Nicki Pedersen, odżyje?

PLATINUM Motor Lublin mimo braku Dominika Kubery w składzie pokazują siłę i charakter na torze. Najlepiej im to wychodzi u siebie. Pierwszy mecz rozegrany bez Kubery miał miejsce w Toruniu i pomimo niesamowitej waleczności drużyny z Lublina przegrali oni cały mecz dwoma punktami. Jak pójdzie tym razem Koziołkom na wyjeździe? Czy uda im się przenieść fenomenalną formę ze swojego toru na grudziądzką ziemię?

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 i będzie można go obejrzeć na Eleven Sports1 lub wysłuchać pełnej relacji radiowej w Radiu Freee, ewentualnie na stronie Radia Lublin.

Awizowane składy:

Reklamy

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
9. Max Fricke
10. Gleb Czugunow
11. Wadim Tarasienko
12. Frederik Jakobsen
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra
16.

Platinum Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Kacper Grzelak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Bartosz Bańbor
7. Mateusz Cierniak
8.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×