Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Z tej mąki będzie chleb? Marek Cieślak : „Cieszę się bardzo z postawy drużyny…”

Z tej mąki będzie chleb? Marek Cieślak : „Cieszę się bardzo z postawy drużyny…”

Autor: Redakcja

Z tej mąki będzie chleb? Marek Cieślak : „Cieszę się bardzo z postawy drużyny…”

Cieszyć się mogą w Rybniku. Raz, że spokój w parku maszyn, dwa że 63 punkty na otwarcie robią wrażenie gdzie ten mecz pomiędzy Rekinami a Wilkami miał być hitem pierwszej kolejki eWinner 1 Ligii.

– Czuwaj nade mną i moimi motorami już zawsze – napisał na instagramie zawodnik rybnickiej drużyny Kacper Gomólski, a jego słowa dotyczyły taty Jacka Gomólskiego, który zmarł dzień przed meczem. Po meczu Marek Cieślak przekazał – Z wiadomych względów mieliśmy obawy jak sobie poradzi w tych zawodach Kacper Gomólski ale ten pokazał dużą odporność psychiczną i pojechał świetne zawody, chyba najlepsze od paru lat – mówi nam Marek Cieślak.

Nie krył on zadowolenia po meczu, dodając – Cieszę się bardzo z postawy drużyny. Jestem tu nowy, zawodnicy też są nowi i próbujemy to poskładać do kupy. Chłopcy pojechali dobrze, ale wiem że możemy jechać jeszcze lepiej. Sezon jest długi i zobaczymy, jak to będzie wyglądać dalej. Z dobrej strony pokazał się również Wiktor Trofimow jr.

Niewątpliwie w Rybniku dużo osób jest ciekawa i z optymizmem patrzy na poczynania Marka Cieślaka w drużynie ROW Rybnik. Ten zaś podkreśla, że przed nimi jeszcze dużo pracy. Czy Marek Cieślak okaże się zbawicielem drużyny z Rybnika? Gdzie prezes mający opinie głównego dowodzącego drużyny, pozwoli trenerowi zająć się w 100% drużyną i nie ingerować w poczynania w zarządzaniu drużyny? Po jednym ale już z jakimś spędzonym czasem w klubie można stwierdzić, że zapowiada się to obiecująco i z tej mąki Marka Cieślaka może się upiec dobry chleb!

fot. radio90.pl

baner 1200 200

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *