Żużel - Best Speedway Tv

Najlepszy od 20 lat wynik telewizyjnej relacji z mistrzostw świata na żużlu w Polsce | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Najlepszy od 20 lat wynik telewizyjnej relacji z mistrzostw świata na żużlu w Polsce

wynik telewizyjnej

Najlepszy od 20 lat wynik telewizyjnej relacji z mistrzostw świata na żużlu w Polsce

Ponad 615 tys. osób śledziło w TTV półfinały sobotniego Grand Prix Polski z udziałem Bartosza Zmarzlika i Macieja Janowskiego. Średnio zawody oglądało ponad 440 tys. widzów, co jest najlepszym od 20 lat wynikiem telewizyjnych relacji z mistrzostw świata na żużlu w Polsce. Całą serię Speedway Grand Prix 2022 można oglądać w Eurosporcie Extra w Playerze.

85c70c87219fbdabc51b80a62c0f33d5

Druga runda rywalizacji o mistrzostwo świata na żużlu transmitowana była w Eurosporcie Extra w Playerze oraz ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale TTV. Przed telewizory rywalizacja na stadionie PGE Narodowym przyciągnęła największą widownię Speedway Grand Prix od blisko 20 lat! SGP Polski oglądało w TTV aż 442 tys. osób, co przełożyło się na 4,06-proc. udział w rynku. Półfinałowe biegi z udziałem Bartosza Zmarzlika, Pawła Przedpełskiego i Macieja Janowskiego śledziło ponad 615 tys. sympatyków żużla.

– Ogłaszając plany dotyczące transmisji Speedway Grand Prix w Polsce, podkreślałam, że jednym z naszych głównych celów jest popularyzacja żużla i bardzo się cieszę, że już po drugiej rundzie możemy pochwalić się najwyższą oglądalnością SGP w Polsce od blisko 20 lat. Żużel w Grupie TVN to świetni komentatorzy, merytoryczni eksperci, ciekawe wywiady, bardzo wysokiej jakości produkcja i możliwość oglądania rewelacyjnych polskich zawodników. Jestem przekonana, że miłośnicy żużla będą z nami przez cały sezon w Eurosporcie Extra oraz podczas polskich rund w TTV – powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN. 

fot. fimspeedway.com

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×