Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

„Wygrała drużyna lepsza” – wypowiedzi po spotkaniu Start Gniezno – Wilki Krosno

Wygrała drużyna lepsza

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
"Wygrała drużyna lepsza" - wypowiedzi po spotkaniu Start Gniezno - Wilki Krosno 3

[su_heading size=”26″]”Wygrała drużyna lepsza” – wypowiedzi po spotkaniu Start Gniezno – Wilki Krosno[/su_heading]

[su_label]Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 18-05-2021[/su_label]

W poniedziałek (17.05) odbyło się spotkanie Aforti Startu Gniezno z Cellfast Wilkami Krosno, które zakończyło się porażką gospodarzy 38:50. Po meczu menadżer drużyny z Gniezna Rafael Wojciechowski i zawodnik Startu Timo Lahti udzielili wypowiedzi dla klubowych mediów.

„Wygrała drużyna lepsza”[su_heading size=”22″]”Wygrała drużyna lepsza” – wypowiedzi po spotkaniu Start Gniezno – Wilki Krosno[/su_heading]

Timo Lahti „Warunki na torze nie przypominały tych wcześniejszych. Nie chcę narzekać, bo wszyscy jechali na takim samym torze, zarówno my jak i drużyna gości, i to oni okazali się dzisiaj lepsi. Lecz takich warunków jak dziś nie można było pokonać”.

Rafael Wojciechowski „Byliśmy drużyną słabszą w dniu dzisiejszym, a wygrała drużyna lepsza i trzeba ten wynik przyjąć z pokorą. Ja biorę odpowiedzialność za ten wynik na swoje barki. Po meczu z Gdańskiem była na torze równiarka i ten tor się zmienił. Nie wiedzieliśmy jak on będzie reagował na wodę. Tak naprawdę po sobotnim treningu tor wydawał się przy krawężniku twardy, a gdy dostał wody zrobiły się przy krawężniku rynny, które spowodowały, że niektórzy zawodnicy mieli problem z utrzymaniem się w tych koleinach.

– Nie chcę się tłumaczyć torem, byliśmy dzisiaj po prostu drużyną słabszą. Trzeba zakasać rękawy do pracy, trenować dalej i poprawić się w kolejnym spotkaniu. Oskar Fajfer na pewno jest poobijany. Zobaczymy jak się będzie czuł. Musimy postawić naszego kapitana na nogi i zrehabilitować się przed naszymi kibicami w kolejnym meczu. Ze swojej strony przepraszam ich za ten wynik, ale wyraźnie mecz nam się nie ułożył”.

źródło: YouTube StartTV

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
"Wygrała drużyna lepsza" - wypowiedzi po spotkaniu Start Gniezno - Wilki Krosno 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *