Żużel - Best Speedway Tv

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno. Czy Wilki rozszarpią gdańszczan na inauguracje? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno. Czy Wilki rozszarpią gdańszczan na inauguracje?

Wilki Krosno

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno. Czy Wilki rozszarpią gdańszczan na inauguracje?

Już w najbliższą sobotę 09.04.po długiej zimowej przerwie rozpocznie się ściganie w eWinner  1 Lidze Żużlowej. Rewelacja ubiegłorocznych rozgrywek drużyna Cellfast Wilki Krosno w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzy się w Gdańsku z miejscowym Wybrzeżem.

Ze względu na dyskwalifikacje nałożone na zawodników rosyjskich, gdańszczanie wystąpią mocno osłabieni  brakiem swojego lidera W. Kułakowa. W jego miejsce stosowane będzie zastępstwo zawodnika. W barwach Wybrzeża zadebiutują  pozyskani A. Gała, W. Trofimow i junior K. Marciniec. Skład uzupełnią R. Jensen, J. Jamróg i M. Krzykowski. Czy to wystarczy by pokonać Wilki? Przekonamy się już w sobotę.

Krośnianie po pierwsze punkty pojadą  w swoim najmocniejszym zestawieniu. Zimą sternicy Wilków znacząco wzmocnili formację młodzieżową, której siłą będą  F. Karczewski i K. Sadurski. Po roszadach w formacji  U24 rządzić i dzielić ma R. Karczmarz. Utrzymany został seniorski trzon drużyny,  która tak dobrze spisywała się w ubiegłym sezonie T. Musielak, M. Szczepaniak, A. Lebiedev i  V. Milik wszystkich tych zawodników zobaczymy w niedzielę na torze w Gdańsku. Mając w pamięci ubiegły sezon wydaje się, że krośnian czeka ciężkie zadanie choć gdańszczanie bez W. Kułakowa będą mieli znacznie utrudnione zadanie.

Screenshot 2022 04 07 21 05 11 112 com.miui .gallery
fot. eWinner 1 Liga żużlowa
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×