Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Wybrzeże Gdańsk poważnie osłabione w meczu ze Startem Gniezno!

Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk poważnie osłabione w meczu ze Startem Gniezno!

Przypomnijmy, że Jakub Jamróg doznał urazu rzepki w kolanie w meczu z Trans MF Landshut Devils eWinner 1 ligi. Krajowy lider Zdunek Wybrzeża Gdańsk chciał pojechać już w kolejnym ligowym spotkaniu swojego zespołu, jednak ostatecznie gdańszczanie zastosowali zastępstwo zawodnika. Ze Stelmet Falubazem Zielona Góra przyniosło ono skutek w postaci 8 zdobytych punktów.

Jak informuje Zdunek Wybrzeże, jeszcze w piątek gdańszczanie byli pewni występu Jakuba Jamroga w poniedziałkowym meczu z Aforti Startem Gniezno. Niestety konsultacja lekarska wykluczyła możliwość jazdy tego żużlowca, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika.

Reklamy

Podczas meczu z Landshut doznałem urazu rzepki w kolanie i już na drugi dzień poddałem się zabiegowi. Kontuzja jest bardzo niewdzięczna i wymagała założenia zespolenia na rzepkę, co wiązało się z interwencją chirurgiczną. Całego procesu powrotu do zdrowia nie dało się bardziej przyspieszyć. Liczyłem na to, że będę mógł pomóc drużynie w poniedziałek. Robiłem, co mogłem, aby jak najszybciej wesprzeć zespół. Jeszcze w tygodniu liczyliśmy, że wystąpię w Gnieźnie, ale niedzielna konsultacja z lekarzem wykluczyła taki scenariuszpowiedział Jakub Jamróg, który do Gniezna wyśle nam wsparcie w postaci swoich mechaników.

fot. Wybrzeże Gdańsk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x