Żużel - Best Speedway Tv

Wybrzeże Gdańsk otrzymało od miasta dotację na szkolenia młodzieży | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk otrzymało od miasta dotację na szkolenia młodzieży

Wybrzeże Gdańsk otrzymało od miasta dotację na szkolenia młodzieży

Włodarze Wybrzeża Gdańsk mocno inwestując w rozwój swojej młodzieży. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że ruszył nabór do szkółki żużlowej a teraz klub poinformował, że otrzymał od miasta dotację w wysokości 85 tys. zł, która w całości zostanie przeznaczone na szkolenie w klasach 250 i 500 cc.

Klub z Gdańska jak co roku wystartował w konkursie na realizację zadań obejmujących rozwój sportu na terenie Gminy Miasta Gdańska. Jak czytamy na stronie klubu, Wybrzeże Gdańsk złożyło ofertę na zadanie „Szkolenie młodzieży i dzieci w ramach szkółki żużlowej GKŻ Wybrzeże jako sposób przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii”. Klub uzyskał dotację w wysokości 85 tys. zł i zostanie przeznaczona na szkolenie młodzieży w klasach 250 i 500 cc.

Texom Stal Rzeszów podała terminy pierwszych meczów sparingowych

Klub poinformował także, że dotację w wysokości 10 tys. zł otrzymała Akademia Sportu Wybrzeże która współpracuje z klubem i zrealizuje zadanie „Motosport dla każdego”.

Informacja za wybrzezegdansk.pl

Fot. Łukasz Wilk

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ROBERTA DOWHANA – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×