Żużel - Best Speedway Tv

Wszystko albo nic! Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wszystko albo nic! Motor Lublin – For Nature Solutions Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

Motor Lubli
Spis treści

Wszystko albo nic! Motor Lublin – For Nature Solutions Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą niedzielę, 4 września o godzinie 17.00, rozpocznie się druga seria półfinałów PGE Ekstraligi. Na stadionie przy Al. Zygmuntowskich Motor Lublin podejmie Apator Toruń w ramach rewanżu.

Po ostatnim meczu wyjazdowym Motor Lublin ma przed sobą ciężkie zadanie. Pierwsze miejsce w tabeli ekstra ligowej nie wystarczy. Aby dostać się do fazy finałowej, lubelskie Koziołki podczas meczu rewanżowego z Toruniem muszą zdobyć minimum 50 punktów. Czy jest to możliwe?

Adrian Miedziński wybudzony i jest z nim kontakt!

Z pewnością atutem jest własny tor jednak forma, z jaką wystąpią zawodnicy, stoi pod znakiem zapytania. Podczas piątkowej próby toru upadek zaliczył kapitan lubelskiego zespołu – Mikkel Michelsen. Zawodnik ostatecznie wyjechał na tor i zdobył 6 punktów w 4 startach. Nieoczekiwany spadek formy odnotował Mateusz Cierniak. Junior nie dowiózł żadnego punktu w starciu z Apatorem. Najlepiej punktującym zawodnikiem po stronie Motoru był Dominik Kubera (11+2) jednak jak powiedział w rozmowie z Łukaszem Benzem z Canal+, gubił punkty na dystansie.

W obecnej sytuacji, toruńskie Anioły mają dużą szansę na finał PGE Ekstraligi. Ciężko wskazać jednego lidera, ponieważ było ich aż trzech. Robert Lambert (14), Paweł Przedpełski (13+2) i Jack Holder (11+1) poprowadzili drużynę do zwycięstwa. Forma młodych zawodników – Mateusza Affelta oraz Krzysztofa Lewandowskiego pozytywnie zaskoczyła. Żużlowcy wykorzystali szanse na torze i pokonywali młodzieżowców Motoru na dystansie.

Mikkel Michelsen przekazał informacje odnośnie dalszych startów!

Obie drużyny muszą dać z siebie wszystko podczas najbliższego decydującego starcia. O tym, który zespół powalczy o finał, dowiemy się wkrótce.

fot. Speedway Motor Lublin

Reklamy


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×