Żużel - Best Speedway Tv

Wolfe Wittstock na dzień dzisiejszy pojedzie w 2. lidze żużlowej. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wolfe Wittstock na dzień dzisiejszy pojedzie w 2. lidze żużlowej.

Wolfe Wittstock
Spis treści

Wolfe Wittstock na dzień dzisiejszy pojedzie w 2. lidze żużlowej.

Nie sprawdzają się doniesienia medialne Przeglądu Sportowego odnośnie braku szans otrzymania licencji na starty niemieckiego klubu w lidze w sezonie 2022. jak czytamy na oficjalnej stronie polskizuzel.pl, Piotr Szymański z GKSŻ dementuje doniesienia, jakoby los Wolfe Wittstock miał być przesądzony, a związek już dokonał skreślenia niemieckiej drużyny z listy drugoligowców. – Nie wiem, skąd taka informacja. Nie ma takiej decyzji – mówi Szymański. – To tak nie działa, że my ot tak sobie skreślamy jakiś zespół z listy. Decyzje dotyczące startu Wolfe, jak i każdej innej drużyny zapadną w trakcie procesu licencyjnego – dodaje działacz na oficjalnym portalu polskiżużel.pl

Wolfe Wittstock występuje w polskiej lidze od dwóch lat. Zadebiutował w sezonie 2020 niemniej ratując resztę zespołów umożliwiać opóźniony start sezonu. Niestety za każdym razem zespół okazywał się czerwoną latarnią rozgrywek. Przez co stosunek działaczy innych klubów do dopuszczenia zespołu z Wittstock do jazdy w lidze nie jest brany z entuzjazmem.

Podsumowywujac czas pokaże czy w roku 2022 ujrzymy Wolfe Wittstock w rozgrywkach. 2ligii żużlowej .

fot. Sandra Rejzner

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×