Żużel - Best Speedway Tv

Niemiecki przystanek kolejarzy w drodze do playoff. MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole. [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wölfe Wittstock

Niemiecki przystanek kolejarzy w drodze do playoff. MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole. [ZAPOWIEDŹ]

Niemiecki przystanek kolejarzy w drodze do playoff. MSC Wölfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole. [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższą sobotę 07.08 o godz. 12, dojdzie do spotkania pomiędzy drużynami MSC Wölfe Wittstock a OK Bedmet Kolejarz Opole.

W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł najwyższy wynik w tegorocznych rozgrywkach 69:21 na korzyść drużyny ze stolicy polskiej piosenki.

Awizowane składy:

awizowane sklady


Drużyna z Brandenburgii wciąż nie osiągnęła w tym sezonie żadnej wygranej i raczej trudno będzie jej ten stan rzeczy poprawić, szczególnie gdy przyjeżdża do nich podrażniona ostatnią porażką z Metalika Recycling Kolejarz Rawicz drużyna OK Bedmet Kolejarz Opole. Wydaje się że spotkanie będzie toczyło się pod dyktando drużyny przyjezdnej, ale nie jest wykluczone że wilki na własnym torze postawią trudniejsze warunki rywalowi niż to miało miejsce we wspomnianym wcześniej pierwszym spotkaniu.

Solidna do ostatniego spotkania postawa całej formacji seniorskiej kolejarzy, ma okazję do ponownego podbudowania sfery mentalnej po nieudanym spotkaniu w Rawiczu. O ile miejsce w playoff jest już dla drużyny z Opola zapewnione tak wciąż pozostaje im walka o pierwsze miejsce premiowane rozstawieniem w półfinale z czwartą drużyną rozgrywek po sezonie zasadniczym.

Podsumowując zapowiedź, można oczekiwać po tym spotkaniu, że nie dojdzie do niespodzianki, natomiast wszyscy kibice gospodarze będą liczyć na ambitną postawę całej drużyny i małe sukcesy osiągane przez swoich zawodników w poszczególnych biegach. Fawroyt tego meczu jest jeden i można być jedynie ciekawym scenariusza jaki przygotują Nam zawodnicy podczas piętnastu biegów jakie będzie nam dane obejrzeć w sobotnie południe.

#DrugajestEkstra

Foto: Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×