Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Włókniarz Częstochowa ogłosił nowego sponsora stadionu. Potwierdziły się wczorajsze informacje

Włókniarz Częstochowa
fot. Włókniarz Częstochowa

Autor: Krzysztof Choroszy

Włókniarz Częstochowa ogłosił nowego sponsora stadionu. Potwierdziły się wczorajsze informacje

Dzisiaj w Częstochowie miała miejsce konferencja prasowa Włókniarza, podczas której oficjalnie poznaliśmy nowego sponsora tytularnego stadionu.

Wczoraj przez przypadek w mediach społecznościowych pojawił się film z treningu na stadionie w Częstochowie. Uwadze kibiców nie umknął fakt, że na wideo widoczny był logotyp nowego sponsora tytularnego, który znajdował się w miejscu poprzedniego zielona-energia.com. Późnej po zorientowaniu się o wpadce film został usunięty.

Dzisiaj oficjalnie częstochowianie poinformowali na konferencji prasowej, że nowym sponsorem stadionu Włókniarza Częstochowa została firma Krono-Plast. Potwierdzono więc informacje, o których mogliśmy dowiedzieć się wczoraj. Nazwa obiektu wpisuje się we wzór, jaki był zastosowany przy poprzednim sponsorze, bowiem będzie brzmieć „Krono-Plast Arena”.

Już niedługo odbędą się pierwsze zawody w tym roku na częstochowskim torze. Jeszcze w marcu na arenie rozegrany zostanie Memoriał Idzikowskiego i Czernego, a także Włókniarz pojedzie w meczach sparingowych. Późnej natomiast czekają ich już spotkania w ramach PGE Ekstraligi. Do Częstochowy liga zawita pierwszy raz w 2. kolejce, kiedy miejscowi zmierzą się z aktualnym wicemistrzem Polski.

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński
Włókniarza
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *