Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Włókniarz Częstochowa walczy o pierwsze zwycięstwo. Przeszkodzić im będą chcieli torunianie [AWIZOWANE SKŁADY]

Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Włókniarz Częstochowa walczy o pierwsze zwycięstwo. Przeszkodzić im będą chcieli torunianie [AWIZOWANE SKŁADY]

W niedziele czekają nas kolejne żużlowe emocje. Po sobocie z rundą Grand Prix w Landshut najlepsi żużlowcy świata będą ścigali się w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi. Odbędą się bowiem dwa mecze. W drugim Krono-Plast Włókniarz Częstochowa podejmie u siebie KS Apator Toruń. Sam mecz zapowiada się bardzo dobrze, a dzisiaj obaj menadżerowie przedstawili awizowane składy.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa do niedzielnego meczu przystępuje po domowej porażce z Orlen Oil Motorem Lublin. Samo starcie wydawało się wyrównane dopóki mistrzowie Polski nie odjechali częstochowianom w końcówce. Tym razem Włókniarz będzie chciał zaprezentować się lepiej i pierwszy raz w tym sezonie odnieść meczowe zwycięstwo. Przeszkodzić im w tym będą chcieli zawodnicy KS Apatora Toruń. Torunianie uskrzydleni pewną wygraną nad Betard Spartą Wrocław będą chcieli przełamać się na wyjazdach i pokonać „Lwy” na ich własnym terenie. O to na pewno nie będzie łatwo, co zwiastuje nam świetne widowisko.

Częstochowianie w niedzielę pojadą w niezmienionym składzie względem ostatniego domowego spotkania z Motorem Lublin. Menadżer Janusz Ślączka konsekwentnie trzyma się tego, co od dwóch meczów możemy zauważyć w zestawieniu Włókniarza Częstochowa. Po drugiej stronie barykady również nie postawiono na żadne zmiany, a Piotr Baron wystawił taki sam skład, jak we wszystkich starciach Apatora w tym sezonie.

Początek meczu pomiędzy Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa a KS Apatorem Toruń zaplanowano na godzinę 19:15. Kibice transmisję ze spotkania będą mogli oglądać na antenie Canal+ Sport.

Awizowane składy:

KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa

9.Mikkel Michelsen
10.Maksym Drabik
11.Kacper Woryna
12.Mads Hansen
13.Leon Madsen
14.Szymon Ludwiczak
15.Kajetan Kupiec
16.

KS Apator Toruń

1.Patryk Dudek
2.Robert Lambert
3.Wiktor Lampart
4.Paweł Przedpełski
5.Emil Sajfutdinow
6.Krzysztof Lewandowski
7.Mateusz Affelt
8.
440109239 10229026243095080 452361428535895675 n
Fot. Paweł Wilczyński
Lubelski owal
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *