Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zegar tyka, działaczom klubu i władzom miasta Ostrowa zostało 99 dni.

władzom

Autor: Łukasz Kolski

Zegar tyka, działaczom klubu i władzom miasta Ostrowa zostało 99 dni.

Podczas briefingu prasowego klubu Arged Malesa Ostrów potwierdzono jakie prace mają zostać wykonane do startu PGE Ekstraligi, plany są niezwykle ambitne, współpraca na linii klub- miasto przebiega wzorowo lecz czasu zostało niewiele.

Największym wyzwaniem będzie budowa od podstaw nowego parku maszyn wraz z utwardzeniem miejsc zajmowanym przez karetkę na czas obywania zawodów oraz utwardzenie miejsca dla polewaczek , Ponadto działaczy klubu czeka montaż nowego oświetlenia by sprostać wymaganiom nałożonymi przez PGE Ekstraligę, oprawa stadionu zyska również nowy telebim, system kamer oraz nowe nagłośnienie.

Zgodnie z wymogami najwyższych władz została już sporządzona umowa na dostarczenie plandeki chroniącej tor przed opadami deszczu, a także ma zostać wybudowany system odwadniający tor. Ostatnie prace dość kosmetyczne mają dotknąć również budynek trybuny głównej.

Zrealizowanie inwestycji wartej ponad 13mln zł w ciągu niecałych 100 dni, wydaje się być nie lada wyzwaniem lecz zespół z Ostrowa nie jednym nas już zaskoczył tym roku.

Reklamy

Bez tej współpracy nie byłby możliwy sukces, w który wierzymy, że w tak krótkim czasie uda się dostosować Stadion Miejski do wymogów PGE Ekstraligi – dodał zastępca prezydenta miasta na spotkaniu.

fot. TŻ Ostrovia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×