Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Witold Skrzydlewski o możliwości zatrudnienia Marka Cieślaka w Orle Łódź

Witold Skrzydlewski

Autor: Wojciech Kamiński

Witold Skrzydlewski o możliwości zatrudnienia Marka Cieślaka w Orle Łódź

Od pewnego czasu w środowisku żużlowym krąży informacja o możliwości dołączenia Marka Cieślaka do sztabu trenerskiego Orła Łódź na sezon 2023. W tym roku wieloletni trener reprezentacji polski pełnił funkcję „konsultanta” w Unii Tarnów. Jakiś czas temu trener Cieślak udzielił wywiadu dla telewizji Orion, w którym potwierdził zainteresowanie ze strony Łódzkiego Orła.

Na łamach magazynu #PierwszaNajlepsza na portalu polskizuzel.pl, Prezes Honorowy Orła Łódź, Witold Skrzydlewski w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się na temat tej sytuacji i między słowami potwierdził, że jest szansa na taki transfer.

Ilona Termińska wypowiedziała się na temat szans klubu w rewanżu w Gorzowie, ale przede wszystkim stanęła w obronie atakowanego przez toruńskich kibiców Jacka Holdera!

„Marek Cieślak jest encyklopedią w sporcie żużlowym i każdy chciałby tą encyklopedię mieć na półce, tak żeby móc tam zaglądać i się wielu rzeczy nauczyć. Z racji tego, że ja się kompletnie na żużlu nie znam… Myślę, że wszystko zależy od Pana Marka Cieślaka, czy będzie, czy nie będzie nam pomagał w klubie. To wszystko zależy od niego, myślę, że jesteśmy wiekowo zbliżeni, ja bym musiał sobie kupić rower, albo motorem jechać za trenerem Cieślakiem i udawać, że pedałuję. Myślę, że ma specyficzne poczucie humoru tak jak ja i myślę, że możemy jakąś współpracę nawiązać.”

Wsparcie tak znamienitego szkoleniowca jakim jest Marek Cieślak mogłoby się okazać brakującym ogniwem, którego łodzianie poszukują aby zrealizować wymarzony awans do PGE Ekstraligi. Warto dodać, że Marek Cieślak miałby dołączyć do sztabu szkoleniowego drużyny z Łodzi, nie jako główny trener, tylko jako doradca/konsultant.

fot. Michał Szmyd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *