Żużel - Best Speedway Tv

William Drejer zostaje w Unii Tarnów na kolejne 2 sezony! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
William Drejer

William Drejer zostaje w Unii Tarnów na kolejne 2 sezony!

William Drejer zostaje w Unii Tarnów na kolejne 2 sezony!

Kibice Unii Tarnów mogą odetchnąć z ulgą. Klub poinformował bowiem, że w poniedziałek warunki startów w Unią Tarnów uzgodnił William Drejer. Młody Duńczyk, po dobrym sezonie na polskich torach, w kolejnych dwóch także będzie reprezentował barwy Jaskółek.

William Drejer jest kolejnym zawodnikiem, który będzie startował w Unii Tarnów. Wcześniej warunki przedłużył inny Duńczyk, Kenneth Hansen. William Drejer urodził się 18 grudnia 2005 roku. W sezonie 2022 na polskich torach w sześciu spotkaniach uzyskał średnią 1,48, a tarnowskich kibiców zachwycił przede wszystkim niesamowitą ambicją i walecznością. W rodzimej lidze z powodzeniem reprezentuje Slangerup Speedway Klub.

– Wspólnie z moją mamą oraz całym teamem bardzo się cieszymy, że będziemy częścią Jaskółek przez kolejne dwa sezony. Jesteśmy tutaj bardzo dobrze traktowani. To najlepsze miejsce dla nas na ten moment. Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom oraz Głównemu Partnerowi Grupie Azoty – powiedział William.

– Bardzo się cieszę, że również w kolejnych sezonach William będzie reprezentować barwy naszego klubu. Jest on niezwykle utalentowanym, młodym zawodnikiem. Jestem pewien że podobnie jak wielu klasowych zawodników w przeszłości, William nabierze w naszym klubie doświadczenia i rozwinie skrzydła – mówi Przewodniczący Rady Nadzorczej Daniel Bałut.

Falubaz bez licencji w przypadku awansu? Problemy infrastrukturalne w Zielonej Górze

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanej umowy oraz tego, że będziemy dalej reprezentować Jaskółki. Czujemy się tutaj świetnie i mamy ogromne zaufanie do klubu, który jest po prostu wiarygodny. To dla nas bardzo ważne. William może się tu rozwijać zarówno jako zawodnik jak i człowiek. Żużel to ciężki sport, bywa przewrotny i nakładana jest spora presja. Dla mnie jako matki ważne jest, żeby William stawał się coraz silniejszy również mentalnie. Unia Tarnów jest do tego właściwym miejscem. Nie możemy doczekać się spotkania z kibicami. Mamy nadzieję, że znów zrobimy tę przeważającą na dobry wynik różnicę – dodała Kirsti Axelsen Drejer – mama Williama która pełni rolę jego agenta.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

×