Żużel - Best Speedway Tv

Wiktor Przyjemski ma nagrania z niemal wszystkich swoich biegów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wiktor Przyjemski ma nagrania z niemal wszystkich swoich biegów

Wiktor Przyjemski

Wiktor Przyjemski ma nagrania z niemal wszystkich swoich biegów

Marek Ziębicki, menedżer Wiktora Przyjemskiego w rozmowie dla polskizuzel.pl powiedział, że 17-latek ma nagrane niemal wszystkie wyścigi, w których bierze udział – zarówno na zawodach, jak i na treningach. Trzeba przyznać, że materiału szkoleniowego, jest co niemiara.

Stało się! Wielki powrót do żużlowej redakcji stał się faktem!

Marek Ziębicki mówi, że zaczął praktykować nagrywanie wyścigów swojego podopiecznego jeszcze, gdy Wiktor Przyjemski jeździł na motocyklach dla najmłodszych.

Zacząłem to robić dla Wiktora, kiedy był małym chłopakiem. Jeździł jeszcze wtedy na motocyklach 50 cc. Tego jest naprawdę bardzo dużo, bo mówimy o materiale z około 10 lat – mówi portalowi polskizuzel.pl menedżer zawodnika.

Pierwsze nagrania pochodzą z międzynarodowego turnieju, który odbył się w Wawrowie w 2014 roku. To wtedy zaczyna się moja biblioteka wideo. Pamiętam je, bo Wiktor w drugim łuku zrobił „bączka” i się przewrócił – można zatem łatwo obliczyć, że na pierwszych nagraniach, wielki talent Abramczyk Polonii Bydgoszcz, miał ledwie 9 lat.

Wiktor Przyjemski ma sporo materiały do analizy, co z pewnością wykorzystuje. Marek Ziębicki mówi, że zawodnik świetnie się czuje jako “żużlowy analityk” i z ogromną przyjemnością ogląda swoje własne występy w celu bycia jeszcze lepszym na torze.

Kiedy mnie nie ma, to robi to tata już ktoś inny z teamu. Czy to pomaga? Nie wiem, ale na pewno w niczym nie przeszkadza. Robimy to, bo Wiktor lubi oglądać takie nagrania i je analizować.

Reklamy

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×