Żużel - Best Speedway Tv

Wielu młodych chłopaków chce być jak Zmarzlik | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wielu młodych chłopaków chce być jak Zmarzlik

Wielu młodych chłopaków

Wielu młodych chłopaków chce być jak Zmarzlik

Do pierwszego w roku, marcowego egzaminu „Ż” w Zielonej Górze przystąpiła rekordowa jak na tą porę przystało ilość młodych zawodników bo aż 16 chętnych do kontunuowania i budowania przyszłości zawodniczej w Polsce. Jak zaznacza trener reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ” Poziom był naprawdę wysoki, w gronie uczestników znalazła się spora grupa po pitbike’ach i mini żużlu”

Wielu młodych chłopaków

Początkowy entuzjazm z wysokiego poziomu wyszkolenia jest jak najbardziej zrozumiały, z tego trzeba się cieszyć. Pamiętajmy jednak, ze egzamin jest jedynie pierwszą podstawową rzeczą w karierze zawodowej młodego zawodnika, teraz trzeba zadbać o to by CI młodzi chłopacy się rozwinęli oraz nabyli doświadczenia w jeździe na torze żużlowym. Ostatecznie licencje otrzymało 8 zawodników w klasie 500 cc oraz 8 zawodników w klasie 250 cc.

Cieszy mnie również to, co słyszę od trenerów, którzy mówią, że wcale nie brakuje chętnych do jazdy w różnych kategoriach. Nie ma problemu, o którym mówiło się przez wiele lat. Z zainteresowaniem wcale nie jest tak źle i uważam, że to zasługa pitbikeów, które na początku są doskonałą zabawą, a później przeradzają się w coś więcej. W związku z tym należy o tym jak najwięcej mówić i to promować „ – podsumowuje trener Dobrucki na łamach polskizuzel.pl

Reklamy

OFICJALNY KOMUNIKAT GKSŻ

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×