Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Walka o fotel lidera! Celfast Wilki Krosno kontra ROW Rybnik!

Celfast Wilki Krosno

Autor: Redakcja

Walka o fotel lidera! Celfast Wilki Krosno kontra ROW Rybnik!

Czas na wielki finał części zasadniczej eWinner 1.ligi. Dzisiaj na stadionie w Krośnie mecz o fotel lidera pomiędzy Celfast Wilki Krosno a ROW Rybnik!

Znamy już wszystkie cztery drużyny, które będą walczyć o awans do PGE Ekstraligi. Do Arged Malesy Ostrów, ROW-u Rybnik i Cellfast Wilków Krosno dołączyła ekipa Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Zagadką wciąż pozostaje kolejność na pozycjach nr 1, 2 i 3 w tabeli.

Przed ostatnim spotkaniem tej części sezonu w tabeli prowadzą ostrowianie z 24. punktami na koncie. Po 22 punkty mają: drugi w stawce ROW oraz trzecie Cellfast Wilki, gdzie walka tych drużyn rozstrzygnie się właśnie dzisiaj na torze w Krośnie!

Warto zaznaczyć, że jakakolwiek wygrana drużyny z Krosna da im pierwsze miejsce w tabeli eWinner 1 Liga. Dzięki czemu w playoffach spotkają się z Wybrzeżem Gdańsk! A Ostrów z Rybnikiem jako druga para półfinałowa!

Warto zaznaczyć, że do Krosna nie przyjeżdża byle kto a spadkowicz z Ekstraligi inspirujący i walczący o awans do Ekstraligi! Marek Cieślak jest jednym z najbardziej wybitnych trenerów w tym sporcie i zapewne nie pozwoli sobie na przejście obok zawodów poszczególnych, swoich zawodników. Jak zapewnia, Rybniczanie jadą walczyć o pełną pule do zgarnięcia!

W zespole gości zabraknie zawodnika u którego stwierdzono Covid-19, czyli Siergieja Łogaczowa, co może utrudnić “Rekinom” zwycięstwo w Krośnie. Sympatycznemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia!

Już dzisiaj wieczorem będziemy znali wszystkie pary playoff eWinner 1 Ligi!

CELLFAST WILKI KROSNO:

 1. Tobiasz Musielak
 2. Mateusz Szczepaniak
 3. Marko Lewiszyn (U24)
 4. Vaclav Milik
 5. Andrzej Lebedevs
 6. Jakub Janik
 7. Aleks Rydlewski

ROW RYBNIK:

 1. Michael Jepsen Jensen
 2. Kacper Gomólski
 3. Wiktor Trofimow (U24)
 4. Leon Flint
 5. Rune Holta
 6. Mateusz Tudzież
 7. Paweł Trześniewski

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×