Żużel - Best Speedway Tv

Walasek - Olkowicz. Gorąca dyskusja po wykluczeniu Thomsena. Kto miał rację? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Walasek – Olkowicz. Gorąca dyskusja po wykluczeniu Thomsena. Kto miał rację?

Walasek
bstv 1536x162 1
Walasek - Olkowicz. Gorąca dyskusja po wykluczeniu Thomsena. Kto miał rację? 2

Walasek – Olkowicz. Gorąca dyskusja po wykluczeniu Thomsena. Kto miał rację?

Zdaniem Piotra Olkowicza podczas meczu pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz , wina leżała po stronie Duńczyka. Naprzeciw znanemu komentatorowi wyszedł obecny w studiu Eleven Sports – Grzegorz Walasek. Zawodnik nie widział w tym przypadku winy Thomsena.

Poniżej przedstawiamy wypowiedz obu panów:

Reklamy

Zakończyliśmy już tę dyskusję – ucinał rozmowę Olkowicz.

– No właśnie nie zakończyliśmy. U mnie takich rzeczy nie kończy się tak szybko. Zobaczmy, gdzie jechali obaj zawodnicy. Anders Thomsen i Przemysław Pawlicki na prostej naprawdę fajnie walczyli. Thomsen nie wywozi, próbuje się złożyć, ale Przemek zahacza nogawką o hak. To naprawdę nie jest wina Thomsena. Olo, jeszcze kilka meczów musisz obejrzeć, kilka takich upadków i wejść w łuk. Nie przemawia do mnie regułka, że zawodnik, który wyprzedza musi zrobić to bez kontaktu. Przemek już wcześniej wiedział, że straci pozycję, więc żeby przystopować rywala musiał się na niego założyć. Thomsen nie odpuścił i nie jest to żadna jego wina. Ciekawy jestem wspaniałego magazynu i opinii fachowca nad fachowcami, pana Leszka Demskiego – mówił wyraźnie poruszony Walasek.

– Jeżeli Thomsen jechał pierwszy, to dlaczego wchodził w łuk 2,5 metra od krawężnika? W ten sposób chciał wywieźć rywala – odpowiedział Olkowicz.

– Powinieneś dołączyć do komisji, która ocenia te wypadki. Powinieneś dyskutować i bić pianę – atakował Walasek i choć obaj panowie zapewniali, że się nie kłócą, to jednak każdy dość mocno obstawał przy swoim. Olkowicz zresztą przy relacjonowaniu kolejnych biegów specjalnie podkreślał, że wykluczenie Thomsena była prawidłową decyzją.

fot. własna

Zapraszamy również na nasz kanał youtube, a dokładnie na Finał Pucharu Danii. Komentował Krystian Natoński!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×