Żużel - Best Speedway Tv

Wadim Tarasienko wraca na tor! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wadim Tarasienko

Wadim Tarasienko wraca na tor!

Wadim Tarasienko wraca na tor!

Potwierdziła się informacja, która kilka dni temu obiegła całe żużlowe środowisko. Wadim Tarasienko otrzymał polskie obywatelstwo i w sezonie 2023 będzie startował w PGE Ekstralidze w barwach GKM-u Grudziądz. To dobra wiadomość dla kibiców grudziądzkiego speedwaya.

Wadim Tarasienko był jedynym Rosjaninem, który nie otrzymał zgody na start w przyszłym sezonie. To jednak dość szybko się zmieniło i zawodnik otrzymał polskie obywatelstwo i w przyszłym sezonie będzie mógł startować w barwach GKM-u Grudziądz. Informację tę potwierdził klub Wadima za pośrednictwem swojej strony internetowej. Oznacza to, że po rocznym zawieszeniu znów będziemy mogli oglądać go na polskich torach. Miniony sezon 28-latek spisał na straty, ponieważ nie tylko nie mógł startować w polskiej lidze, ale także został zawieszony przez rosyjską federację.

Texom Stal Rzeszów podała terminy pierwszych meczów sparingowych

Przed transferem do klubu z Grudziądza rok temu, Wadim Tarasienko zajął drugie miejsce w bydgoskim Kryterium Asów, a także zwyciężył w Memoriale im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. O tym, że zawodnik będzie mógł startować w Polsce w nadchodzącym sezonie poinformowano na piątkowej konferencji prasowej w siedzibie klubu.

Fot. GKM Grudziądz / Facebook

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM ROBERTA DOWHANA – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×