Żużel - Best Speedway Tv

W Gdańsku trenują w pełnym składzie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Gdańsku trenują w pełnym składzie

gdańsku

W Gdańsku trenują w pełnym składzie

Trzykrotnie był przykładany pierwszy tegoroczny trening na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego, ale w końcu się udało. W środę obecni byli wszyscy żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk: Nicolai Klindt, Michael Jepsen Jensen, Mads Hansen, Daniel Kaczmarek, Keynan Rew, Miłosz Wysocki, Mateusz Łopuski i Jakub Kowalski. Gościnnie zjawili się również Kacper Gomólski oraz Karol Żupiński.

Ważna data dla Wybrzeża Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk wreszcie wyjechał na domowy tor. W rozmowie dla trojmiasto.pl o wrażeniach z pierwszych jazd swoich podopiecznych na torze w Gdańsku wypowiedział się menedżer zespołu Wybrzeża – Eryk Jóźwiak.

– Fajnie, że mogliśmy w końcu pokręcić kółka w Gdańsku. To ważne, żeby zawodnicy zaprzyjaźnili się z geometrią toru. Pogoda cały czas była błędnym reżyserem, bo uniemożliwiała nam przeprowadzenie treningu. Chcieliśmy wyjechać w normalnych warunkach. Tor musi być taki, żeby zawodnicy mogli pojeździć, a nie z nim walczyć. Mogliśmy pojechać w weekend, ale za wiele pożytku z tego by nie było.

– Na szczęście seniorzy mogli już potrenować na innych torach, więc nie było paniki z naszej strony. Każdy swoje przejechał, więc mamy spokojne głowy i patrzymy już na kolejne dni.

Jak możemy przeczytać w artykule trojmiasto.pl sam Eryk Jóźwiak przez kilka ostatnich dni sumiennie pracował nad nawierzchnią toru, tak aby nadawała się ona do treningów. Jego podopiecznym pozostaje teraz jedynie wykorzystać dobrą pogodę, póki takowa jest i wynieść z tych kilku jednostek treningowych przed startem sezonu jak najwięcej.

Fot. Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×