Przejdź do treści
Artykuły

W Bydgoszczy i Zielonej Górze ceny iście ekstraligowe

Bydgoszczy

Autor: Wojciech Kamiński

W Bydgoszczy i Zielonej Górze ceny iście ekstraligowe

Abramczyk Polonia Bydgoszcz i Stelmet Falubaz Zielona Góra są głównymi kandydatami do walki o awans do Ekstraligi w sezonie 2022. W pewnym wymiarze najwyższa klasa rozgrywkowa zawitała już do powyższych klubów, a w szczególności do Bydgoszczy.

W Bydgoszczy za najtańszą wejściówkę, na sektor B (ławeczki na obydwu łukach) trzeba będzie zapłacić 200zł. Cena karnetu na sektor A (prosta startowa i pierwszy łuk) to 230zł, na Nową Trybunę (przeciwległa prosta) 320zł, a na Trybunę Główną 500zł. W Zielonej Górze za wejściówki na cały stadion za wyjątkiem strefy VIP będzie trzeba zapłacić 250zł. Strefa VIP została wyceniona na 1000zł, a w cenie zawarty jest catering.

Dla porównania w “ekstraligowym” Grudziądzu najtańsze wejściówki wyceniono na 240zł (od połowy pierwszego łuku plus prosta przeciwległa). Za karnety na prostą “start/meta” i wejście w pierwszy łuk zapłacimy 290zł, a na Trybunę Główną 430zł.

Jak możemy zauważyć ceny karnetów zespołów z eWinnner 1. Ligi niewiele odbiegają od tych ekstraligowych, a w niektórych przypadkach zdecydowanie je przewyższają. Należy pamiętać, że wejściówki w Grudziądzu obowiązują na oglądanie zmagań zespołu w dwóch ligach, bowiem od przyszłego sezonu oprócz meczów w ekstralidze będziemy mogli oglądać także zmagania zawodników w lidze U24, na które będzie obowiązywał jeden karnet. Pozostaje tylko się zastanowić czy tak wysokie ceny nie będą skutkowały słabszą sprzedażą całorocznych wejściówek.

fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×