Żużel - Best Speedway Tv

W Bydgoszczy i Zielonej Górze ceny iście ekstraligowe | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W Bydgoszczy i Zielonej Górze ceny iście ekstraligowe

Bydgoszczy

W Bydgoszczy i Zielonej Górze ceny iście ekstraligowe

Abramczyk Polonia Bydgoszcz i Stelmet Falubaz Zielona Góra są głównymi kandydatami do walki o awans do Ekstraligi w sezonie 2022. W pewnym wymiarze najwyższa klasa rozgrywkowa zawitała już do powyższych klubów, a w szczególności do Bydgoszczy.

W Bydgoszczy za najtańszą wejściówkę, na sektor B (ławeczki na obydwu łukach) trzeba będzie zapłacić 200zł. Cena karnetu na sektor A (prosta startowa i pierwszy łuk) to 230zł, na Nową Trybunę (przeciwległa prosta) 320zł, a na Trybunę Główną 500zł. W Zielonej Górze za wejściówki na cały stadion za wyjątkiem strefy VIP będzie trzeba zapłacić 250zł. Strefa VIP została wyceniona na 1000zł, a w cenie zawarty jest catering.

Reklamy

Dla porównania w „ekstraligowym” Grudziądzu najtańsze wejściówki wyceniono na 240zł (od połowy pierwszego łuku plus prosta przeciwległa). Za karnety na prostą „start/meta” i wejście w pierwszy łuk zapłacimy 290zł, a na Trybunę Główną 430zł.

Jak możemy zauważyć ceny karnetów zespołów z eWinnner 1. Ligi niewiele odbiegają od tych ekstraligowych, a w niektórych przypadkach zdecydowanie je przewyższają. Należy pamiętać, że wejściówki w Grudziądzu obowiązują na oglądanie zmagań zespołu w dwóch ligach, bowiem od przyszłego sezonu oprócz meczów w ekstralidze będziemy mogli oglądać także zmagania zawodników w lidze U24, na które będzie obowiązywał jeden karnet. Pozostaje tylko się zastanowić czy tak wysokie ceny nie będą skutkowały słabszą sprzedażą całorocznych wejściówek.

fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×