Przejdź do treści
Aktualności

Viktor Kulakov: Chciałbym mieć polski paszport.

Viktor Kulakov

Autor: Łukasz Kolski

Viktor Kulakov: Chciałbym mieć polski paszport.

Lider zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk w ubiegłym tygodniu obchodził 27.urodziny z tej okazji pojawiła się na stronie klubowej pojawiła się rozmowa z zawodnikiem. Opowiedział staraniach się się o polskie dokumenty, zawodach motocrossowych oraz o życzeniach urodzinowych dla samego siebie.

Wiktor Kulakov zdecydowanie chciałby sobie życzyć zdrowia, mówi że w obecnej sytuacji tego najbardziej potrzeba i dziękuje za to, że ma to szczęście i choroby go omijają.

„Zdrowia! Jeśli chodzi o prezenty, zdecydowanie bardziej wolę je komuś sprawiać niż sam przyjmować, to znacznie większa frajda.”

Zawodnik przed rozpoczęciem sezonu wziął udział w zawodach motocrossowych, które nie rozpoczęły się bez przygód lecz mimo spóźnienia się na start zawodów i nie jednego upadku oraz przebitych opon w motocyklu podczas jednego ze startów udało się Kułakowowi wskoczyć na najniższy stopień podium.

Lidera Wybrzeża zabraknie na rozpoczynającym się zgrupowaniu we Władysławowie, ze względu na sytacje wojenną Rosja- Ukraina zawodnik nie otrzymał wizy, z przyczyn, że uzyskanie jej jest niezwykle trudne.  Przez trzy lata miał on Kartę Pobytu, dzięki czemu wcześniej uzyskanie wizy było znacznie łatwiejsze. Zapowiedział również ,że chce ponownie ubiegać się o wydanie takiej samej Karty stałego pobytu a kolejno postarać się o polskie obywatelstwo.

Najpierw chcę ponownie postarać się o Kartę Pobytu, a następnie będzie trzeba podziałać w tym kierunku. Nie mam wątpliwości co do tego, że chciałbym mieć polski paszport. I tu procedury nie są proste, ale mam nadzieję, że uda mi się uzyskać wsparcie w tej kwestii.” – twierdzi Wiktor Kułakov dla wybrzezegdansk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *