Vadim Tarasienko żegna się z Polonią Bydgoszcz!

Vadim Tarasienko żegna się z Polonią Bydgoszcz!

Dzisiaj na swoich social media, zawodnik Vadim Tarasienko żegna się z kibicami i klubem z Bydgoszczy! Poniżej przedstawimy cytat z przekazem do zawodników od Vadima Tarasienko! W rundzie zasadniczej wykręcił średnią 2,219 punktu na bieg. Wcześniej Vadim przyznał, że porozumiał się wstępnie z Jerzym Kanclerzem ale teraz prezesowi pozostaje szukać nowego lidera drużyny!

Drodzy Kibice!

Każdy zawodnik dąży do ciągłego rozwoju i osiągania jak najwyższych celów, ja też należę do tych osób. Polonia Bydgoszcz to klub który pomógł mi osiągać sukcesy, a kierownictwo klubu jak i sam Właściciel to ludzie którzy zawsze pomogą i doradza. Również Wy kibice dostarczaliście mnóstwo pozytywnej energii z trybun i poza nią, która dawała niesamowite wsparcie i chęć wygrywania wyścigów dla was!

Dziękuję Wam za to!

Jednak, aby się rozwijać trzeba iść do przodu i szukać nowych wyzwań. Mimo wstępnych rozmów i porozumień z klubem co do mojej przyszłości, postanowiłem obrać inna drogę dla mojej kariery sportowej…Dla mnie to jedna z najtrudniejszych decyzji jakie musiałem podjąć!Dziękuję tym którzy dalej będą mnie wspierać, przepraszam tych których zawiodłem.

Vadim Tarasenko

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.
Avatar of Mazurkiewicz Marcin

O Mazurkiewicz Marcin

Miłośnik spalonego metanolu, historii i wiadomości sportowych - pochłaniam informacje. Kiedyś coś biegałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.