Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Unia ogłosiła plan sparingowy. Rywalami pierwszoligowcy

Unia

Autor: Bartosz Glapiak

Unia ogłosiła plan sparingowy. Rywalami pierwszoligowcy

Fogo Unia Leszno ogłosiła dzisiaj plan sparingowy na okres przedsezonowy. Drużyna pod wodzą szkoleniowca Piotra Barona zmierzy się z zespołami z niższej klasy rozgrywkowej. Rywalami Byków będą Stelmet Falubaz Zielona Góra oraz Aforti Start Gniezno.

Ekipa Byków pierwszy mecz towarzyski odjedzie w sobotę 26 marca na torze w Gnieźnie. Dzień później rywalizacja przeniesie się na stadion im. Alfreda Smoczyka. Leszczynianie spotkają się w sparingowym dwumeczu z ubiegłorocznym spadkowiczem z PGE Ekstraligi, Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Do pojedynków tych dwóch ekip dojdzie w dniach 31 marca oraz 1 kwietnia.

Od ekipy z pierwszej stolicy Polski biało-niebiescy otrzymali nawet propozycję wspólnych treningów. Tor w Lesznie czeka modernizacja pod kątem budowy odwodnienia liniowego. Tym sposobem miejscowi żużlowcy nie będą mogli jeździć na domowym obiekcie co najmniej do 15 marca. Zespół Aforti Startu Gniezno wyraził chęć przeprowadzenia wspólnych treningów, na co leszczynianie przychylnie odpowiedzieli w mediach społecznościowych. Niewykluczone zatem, że oba zespoły spotkają się wcześniej na torze przy Wrzesińskiej 25.

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×