Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Unia Leszno przedstawiła nowego zawodnika. Kolejny Australijczyk w ich szeregach

Unia Leszno
Fot. Unia Leszno//Facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Unia Leszno przedstawiła nowego zawodnika. Kolejny Australijczyk w ich szeregach

W ostatnich latach Fogo Unia Leszno może być kojarzona z pozyskiwaniem wielu Australijczyków, którzy reprezentowali barwy „Byków” czy to w PGE Ekstralidze, czy w Ekstralidze U24. Dzisiaj do grona reprezentantów kraju Kangurów posiadających kontrakt z 18-krotnym Drużynowym Mistrzem Polski dołączył kolejny. Klub oficjalnie poinformował o nowym zawodniku.

W mediach społecznościowych Fogo Unia ogłosiła, że do drużyny dołączą Harrison Ryan. Młody utalentowany australijski junior, który potwierdził swój potencjał między innymi w młodzieżowych mistrzostwach swojego kraju, gdzie zajął trzecie miejsce. Teraz otrzyma szansę zaprezentowania się przed polską publicznością.

Ryan będzie reprezentował barwy leszczyńskich „Byków” w rozgrywkach Ekstraligi U24. Tam będzie mógł uzupełnić zespół mający ostatnio problemy kadrowe. Kontuzji doznał bowiem podstawowy zawodnik będący rodakiem nowego żużlowca Tate Zischke. Okazję do debiutu otrzyma on już w przyszły wtorek, kiedy Polcopper Agromix Unia Leszno podejmie u siebie KS Toruń w ramach kolejnej kolejki ligi dla młodych zawodników.

Dla siedemnastoletniego zawodnika jest to szansa na pokazanie swojego talentu polskiej publiczności. Jeśli zaprezentuje się z dobrej strony, to na pewno będzie mógł liczyć na zainteresowanie swoją osobą również w naszym kraju.

Polonia Piła
Fot. Roman Biliński
367911541 809458454521261 3764003553290885832 n
Fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *