Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Unia Leszno nie wyjedzie na tor do 15 marca!

Unia Leszno

Autor: Bartosz Glapiak

Oceń Wpis

Unia Leszno nie wyjedzie na tor do 15 marca!

Przetarg dotyczący budowy odwodnienia liniowego toru na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie nie został rozstrzygnięty. Jak poinformował dyrektor Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji Sławomir Kryjom, Unia Leszno nie wyjedzie na tor do 15 marca.

Ostatniego dnia ubiegłego roku minął termin składania ofert do przetargu dotyczącego budowy instalacji odwodnienia liniowego toru na stadionie przy ulicy Strzeleckiej. Dzień wcześniej radni Leszna na sesji budżetowej postanowili przekazać na ten cel 1.050.000 złotych. Dwie z trzech złożyła jedna firma i jak się okazało dzisiaj, musiała ona zostać wykluczona z powodu przepisów ustawy o zamówieniach publicznych. Pozostała oferta przewyższała kwotą środki przeznaczone na to zadanie.

Dzisiaj przetarg został unieważniony i ogłoszono nowy, dla którego termin składania ofert skończy się 17 stycznia. W Lesznie czas upływa na niekorzyść klubu oraz władz. Byki pierwszy swój mecz na domowym obiekcie rozegrają 17 kwietnia przeciwko Moje Bermudy Stali Gorzów. – Według szacunków budowa powinna potrwać od 4 do 6 tygodni. Termin wykonania jest jednym z punktowanych kryteriów przetargu – poinformował dyrektor MOSiR Sławomir Kryjom (cytat za Radio Elka) Jednocześnie przyznał, że inwestycja będzie kolidowała z przygotowaniami drużyny do sezonu. Do 15 marca Unia na tor nie wyjedzie, oczywiście pod warunkiem, że złożone oferty będą do przyjęcia – dodał na łamach Radia Elka.

fot. Unia Leszno

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×