Żużel - Best Speedway Tv

TŻ Ostrovia zgłasza hejterskie komentarze w których zawarto groźby karalne na policję | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
TŻ Ostrovia

TŻ Ostrovia zgłasza hejterskie komentarze w których zawarto groźby karalne na policję

TŻ Ostrovia zgłasza hejterskie komentarze w których zawarto groźby karalne na policję

TŻ Ostrovia poinformowała, że postanowiła zgłosić na policję sprawę hejterskich komentarzy, które w ostatnim czasie zalały social media klubu. Waldemar Górski, czyli prezes klubu mówi, że mowa o komentarzach w których zawarto groźby karalne.

Jak informuje klub, w ostatnich dniach miały miejsce przypadki bezpodstawnego hejtu w komentarzach pod postami w social mediach. Klub przekazał, że komentarze w których zawarto groźby karalne, zgłoszono już na policję.

Marcin Murawski o ruchach transferowych GKM-u Grudziądz na sezon 2023

– Nie pozwolę szargać mojego dobrego imienia, a także uderzać w wizerunek ostrowskiego klubu. Hejterzy w Internecie nie mogą czuć się bezkarni, stąd też zgłosiłem tę sprawę do organów ścigania. Jednocześnie informuję, że sytuacja finansowa TŻ Ostrovia S.A. jest stabilna, a wszystkie zobowiązania regulowane są na bieżąco. Na rynku transferowym jako klub działamy natomiast rozsądnie i kontraktujemy zawodników na miarę naszych możliwości finansowych – mówi Waldemar Górski, prezes klubu.

Fot. Ostrovia

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×