Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Trwają zbrojenia Landshut Devils. Kai Huckenbeck pozostanie “Diabłem” w sezonie 2023

Landshut Devils
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Trwają zbrojenia Landshut Devils. Kai Huckenbeck pozostanie “Diabłem” w sezonie 2023

Kai Huckenbeck to kolejny zawodnik który zdecydował się przedłużyć kontrakt z ekipą Trans MF Landshut Devils. O przedłużeniu umowy poinformował trener ekipy z Bawarii, Sławomir Kryjom oraz klubowe media.

Kai Huckenbeck to kolejny zawodnik który przedłużył swoją umowę z “Diabłami”. Wcześniej na taki sam ruch zdecydowali się: Dimitri Berge, Erik Bachhuber oraz Norick Blödorn (ważny kontrakt). Huckenbeck w tym sezonie, osiągną średnią na poziomie 2,228 w eWinner 1 Lidze i był niekwestionowanym liderem ekipy z Landshut.

– Kai jest jednym z najlepszych zawodników lidze i zawsze zdobywa dwucyfrowe punkty. Ale dla nas Kai jest nie tylko gwarancją punktów, ale niezwykle ważnym elementem. Z powodu jego osiągnięćwiele klubów pytało o niego i kusiło ofertami. W związku z tym szczególnie cieszy nas fakt, że pozostaje w Landshut kolejny rok – powiedział menadżer drużyny Bernhard Muggenthaler.

– Tu, do Landshut, po prostu pasuje. Klub i osoby odpowiedzialne zapewniają nam doskonałe otoczenie, sponsorzy i kibice stoją jak mur za drużyną a atmosfera na naszych domowych meczach jest świetna. Po prostu fajnie się jeździ dla Diabłów i dlatego czekam na kolejny sezon tutaj, w Dolnej Bawarii – powiedział Kai Huckenbeck.

Fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×