Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Transmisje internetowe ze spotkań Championship

Championship

Autor: Jakub Żak

Oceń Wpis

Transmisje internetowe ze spotkań Championship

Brytyjczycy przyzwyczaili się już do oglądania w telewizji Premiership. Obecnym partnerem ligi jest Eurosport, ale na takie luksusy nie mogli liczyć fani Championship (drugi poziom rozgrywkowy w Wielkiej Brytanii). Do tej pory kluby mogły na własną rękę organizować transmisję z domowych spotkań, ale od sezonu 2022 ma powstać internetowy kanał, na którym kibice będą mogli śledzić zmagania w tej lidze.

W ramach British Speedway Network w kwietniu zostanie uruchomiony kanał, na którym kibice z całego świata będą mogli śledzić zmagania drużyn w Championship. Na razie wiadomo tyle, że podczas trwania sezonu będzie można tam obejrzeć ponad 30 spotkań w tym całą fazę play-off, a dostęp do nich będzie płatny w ramach subskrypcji.

Informacja może zaciekawić polskich sympatyków żużla na Wyspach. Najwyższa klasa rozgrywkowa w Anglii jest pokazywana w Eurosporcie, ale można ją oglądać tylko na terenie Wielkiej Brytanii. Transmisję z Championship natomiast mają być dostępne dla kibiców na całym świecie. Szczegóły dotyczące projektu mają ukazać się w najbliższym czasie.

britishspeedway network bsn 773x439 1
fot. britishspeedway.co.uk

fot. britishspeedway.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×