Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Transmisja na żywo. Zaległe spotkanie PGE Ekstraligi w Zielonej Górze

Transmisja na żywo
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Transmisja na żywo. Zaległe spotkanie PGE Ekstraligi w Zielonej Górze

Wyjątkowo w czwartek będziemy mieli kolejną dawkę speedway’a na najwyższym światowym poziomie. Dzisiaj odbędzie się bowiem zaległe spotkanie PGE Ekstraligi. NovyHotel Falubaz Zielona Góra podejmie u siebie Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Obie ekipy na pewno będą chciały wyjść z tego starcia zwycięsko. Spotkanie może przynieść nam wiele emocji, które w czwartkowy wieczór będzie można śledzić na bieżąco.

Zielonogórzanie do spotkanie podchodzą w bardzo dobrych nastrojach. W niedzielę Falubaz pokonał bowiem przy ulicy Wrocławskiej 69 Betard Spartę Wrocław, czyli jednego z kandydatów do medali. „Moto Myszy” znakomicie poradziły sobie w starciu ze Spartą, wygrywając 50:40 i zdobywając punkt bonusowy. Teraz czeka ich zaległy mecz z wydawałoby się łatwiejszym rywalem.

Do Winnego Grodu przyjedzie bowiem Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Częstochowianie w ostatnim meczu pokonali na swoim terenie Fogo Unię Leszno. Nie mogą być oni jednak w pełni zadowoleni z wyniku, gdyż osłabieni leszczynianie przez cały mecz mocno postawili się faworytom i do końca walczyli nawet o zwycięstwo. Spotkanie pod Jasną Górą skończyło się wynikiem 47:43, co dawało remis w dwumeczu. To oznaczało, że żadna z ekip nie zdobyła punktu bonusowego.

Spotkanie pomiędzy NovyHotel Falubazem Zielona Góra a Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00. Mecz będzie można na bieżąco śledzić na naszym portalu za pośrednictwem tekstowej relacji na żywo. (link TUTAJ)

Falubaz
Fot. Marta Astachow
Żużel w TV
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *