Żużel - Best Speedway Tv

Transmisja IMP w Łodzi. Gdzie oglądać? Telewizja, streamy online | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Transmisja IMP w Łodzi. Gdzie oglądać? Telewizja, streamy online

transmisja imp w łodzi

Transmisja IMP w Łodzi. Gdzie oglądać? Telewizja, streamy online

W poniedziałkowy wieczór czekają nas spore emocje związane z trzecim i ostatnim finałem cyklu Canal+Online IMP na żużlu. Gdzie będzie można obejrzeć te zawody?

Jak sama nazwa wskazuje głównym sponsorem, a także pomysłodawcą utworzenia cyklu turniejów indywidualnych mistrzostw Polski jest telewizja Canal+. Nie ma więc żadnej niespodzianki w tym, że to właśnie na jej antenie będzie można obejrzeć dzisiejsze zawody. Na którym konkretnie kanale?

Canal+Online IMP w Łodzi, 19:00 (studio od 18:30) – Canal+Sport 5, Canal+Online

Walka o najcenniejszy z medali wydaje się raczej rozstrzygnięta – Bartosz Zmarzlik ma aż siedmiopunktową przewagę – ale pozycje druga i trzecia pozostają sporą niewiadomą. Sporo emocji powinien zapewnić także tor, na którym rozgrywane będą dzisiaj zawody. Nie jest bowiem tajemnicą, że łódzka Moto Arena pod warunkiem odpowiedniego przygotowania nawierzchni, daje sporo możliwości ścigania.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×