Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Transferowa ofensywa Wilków trwa w najlepsze! Wilki z nowym nazwiskiem na pokładzie

Transferowa ofensywa

Autor: Kamil Tokarczyk

Transferowa ofensywa Wilków trwa w najlepsze! Wilki z nowym nazwiskiem na pokładzie

Wilki Krosno odkąd przebojem awansowały do PGE Ekstraligi, a są bardzo aktywne na giełdzie transferowej i starają się jak najbardziej wzmocnić, aby móc rywalizować na najwyższym szczeblu rozgrywkowym jak równy z równym z drużynami z elity.

Po takich wzmocnieniach jak Krzysztof Kasprzak czy Jason Doyle’a, przyszedł czas na kolejną nową twarz w zespole Wilków. Tym razem chodzi o trenera formacji młodzieżowej, a więc Sebastiana Ułamka, który najprawdopodobniej będzie odpowiedzialny za formację U-24 w zespole beniaminka PGE Ekstraligi.

Marcin Murawski: „Czuję się oszukany jako człowiek”

Ułamek, który w trakcie swojej kariery jako zawodnik wielokrotnie reprezentował kluby Ekstraligowe takie jak Włókniarz Częstochowa, Wybrzeże Gdańsk czy Unia Leszno więc, na pewno będzie w stanie wprowadzić wiele cennych wskazówek względem najmłodszych zawodników Wilków.

W ostatnich latach już nie jako zawodnik, miał okazję pracować w teamach takich zawodników jak Oskar Polis czy Matej Zagar gdzie pełnił rolę doradcy. Od dłuższego czasu wielu widziało go w postaci trenera, lecz dopiero teraz dostanie on takową szansę pracowania z drużyną Ekstraligową.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Będzie to zatem kolejne wzmocnienie w zespole Cellfast Wilków Krosno, wcześniej krośnianom udało się pozyskać Mateusza Świdnickiego, Jasona Doyle’a, Krzysztofa Kasprzaka oraz młodzieżowca Denisa Zielińskiego.

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×