Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Tragiczne wieści z Leszna. Unia przekazała smutne informacje

Unia
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Tragiczne wieści z Leszna. Unia przekazała smutne informacje

Wczoraj był wielki dzień dla Fogo Unii Leszno. Osłabiona kontuzjami drużyna pokonała u siebie KS Apator Toruń 56:34 i znacznie poprawiła swoją sytuację w walce o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Śmiało można stwierdzić, że sen Unii o zwycięstwie spełnił się, co dla każdego kibice było wyjątkowym przeżyciem. Niestety spotkanie z „Aniołami” przyniosło bardzo smutne wieści, o których dzisiaj poinformował klub.

Spotkanie z Apatorem, które zakończyło się zwycięstwem Fogo Unii Leszno było wielką chwilą dla wszystkich znajdujących się na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Osłabieni gospodarze pokazali ogromny charakter, potwierdzając, że w trudnych sytuacjach potrafią radzić sobie znakomicie. „Byki” pokonały Apator 56:34 i pojechały fantastyczne spotkanie. Niestety sam mecz przyniósł również tragiczne wydarzenia.

Dzisiaj w mediach społecznościowych Fogo Unia Leszno przekazała, że kibic, który zasłabł podczas sobotniego spotkania z drużyną z Torunia, zmarł. Klub przekazał również kondolencje dla najbliższych zmarłego fana.

My również przyłączamy się do klubu i składamy najszczersze kondolencje dla najbliższych zmarłego kibica. Cześć Jego Pamięci!

Rafał Okoniewski
Fot. Czarny Productions
Leszno

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *