Żużel - Best Speedway Tv

Tor w Krośnie z licencją na treningowe jazdy! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tor w Krośnie z licencją na treningowe jazdy!

Krośnie

Tor w Krośnie z licencją na treningowe jazdy!

W piątek, 24 marca krośnieński owal w końcu otrzymał licencje na treningi oraz sparingi. Na początku kwietnia na stadionie odbędzie się z kolei wizytacja przedstawicieli PGE Ekstraligi. W przypadku pozytywnego werdyktu, co nie powinno być problemem, nie będzie żadnych przeszkód, by Cellfast Wilki Krosno mogły jeździć na zmodernizowanym obiekcie.

Sparingowe jazdy w Rybniku. ROW pokonał Stal

Jak podaje portal krosno112.pl prace na torze w Krośnie zakończyły się, a tym samym klub otrzymał licencję na odbywanie jazd treningowych – zarówno wewnątrz drużyny w postaci normalnych treningów, jak i współzawodnictwa z innymi drużynami w formie sparingu.

Na trzy dni przed startem PGE Ekstraligi, stadion i tor na miejscu obejrzą przedstawiciele PGE Ekstraligi. Pierwszy mecz przy ulicy Legionów jest zaplanowany dopiero na 16 kwietnia. Rywalami Wilków będzie drużyna For Nature Solutions Apatora Toruń.

Fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×