Żużel - Best Speedway Tv

Tor w Krośnie bez licencji?! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tor w Krośnie bez licencji?!

tor w krośnie

Tor w Krośnie bez licencji?!

Wniosek o cofnięcie licencji toru w Krośnie został złożony przez PGE Ekstraligę. Dostaliśmy informacje, że klub Cellfast Wilki Krosno oraz osoby odpowiedzialne za przygotowanie toru na spotkanie przeciwko Ebut.pl Stal Gorzów zostaną ukarane dyscyplinarnie. Przypomnijmy, że to już trzecie spotkanie ligowe Wilków, gdzie rywale mają zastrzeżenia do toru.

Liga angielska po raz pierwszy w tym sezonie w telewizji. Gdzie oglądać?

PGE Ekstraliga poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że wystąpiła do Głównej Komisji Sportu Żużlowego z wnioskiem o cofnięcie licencji krośnieńskiego owalu;

“W związku ze stanem toru przed i w trakcie meczu 6. rundy PGE Ekstraligi CELLFAST Wilki Krosno – EBUT.PL Stal Gorzów z 21 maja 2023 roku, Ekstraliga Żużlowa w dniu 22 maja wystąpiła do GKSŻ z wnioskiem o cofnięcie licencji toru w Krośnie. Dodatkowo wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec klubu z Krosna i osób urzędowych zaangażowanych i odpowiedzialnych za przygotowanie toru do zawodów”. – taki komunikat czytamy na profilu najlepszej żużlowej ligi świata.

Pozostaje teraz czekać na decyzję GKSŻ. Wiele wskazuje jednak na to, że tor w Krośnie faktycznie może pozostać bez licencji. Beniaminek PGE Ekstraligi ma poważne problemy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×