Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Tor w Krośnie bez licencji?!

tor w krośnie
Fot. T. Kasza

Autor: Piotr Dzierliński

Tor w Krośnie bez licencji?!

Wniosek o cofnięcie licencji toru w Krośnie został złożony przez PGE Ekstraligę. Dostaliśmy informacje, że klub Cellfast Wilki Krosno oraz osoby odpowiedzialne za przygotowanie toru na spotkanie przeciwko Ebut.pl Stal Gorzów zostaną ukarane dyscyplinarnie. Przypomnijmy, że to już trzecie spotkanie ligowe Wilków, gdzie rywale mają zastrzeżenia do toru.

Liga angielska po raz pierwszy w tym sezonie w telewizji. Gdzie oglądać?

PGE Ekstraliga poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, że wystąpiła do Głównej Komisji Sportu Żużlowego z wnioskiem o cofnięcie licencji krośnieńskiego owalu;

„W związku ze stanem toru przed i w trakcie meczu 6. rundy PGE Ekstraligi CELLFAST Wilki Krosno – EBUT.PL Stal Gorzów z 21 maja 2023 roku, Ekstraliga Żużlowa w dniu 22 maja wystąpiła do GKSŻ z wnioskiem o cofnięcie licencji toru w Krośnie. Dodatkowo wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec klubu z Krosna i osób urzędowych zaangażowanych i odpowiedzialnych za przygotowanie toru do zawodów”. – taki komunikat czytamy na profilu najlepszej żużlowej ligi świata.

Pozostaje teraz czekać na decyzję GKSŻ. Wiele wskazuje jednak na to, że tor w Krośnie faktycznie może pozostać bez licencji. Beniaminek PGE Ekstraligi ma poważne problemy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *