Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

Tomasz Suskiewicz

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

W niedzielnym spotkaniu Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Stelmet Falubazem Zielona Góra bardzo pozytywnie miejscowych kibiców zaskoczył Olegs Mihailovs, który do tej pory prezentował się poniżej przedsezonowych oczekiwań. W pierwszym swoim starcie Łotysz zdobył 2 punkty z bonusem, które wydarł w świetnym stylu z rąk Jana Kvecha. Cały mecz zakończył z dorobkiem 5 punktów i 1 bonusa, co znacznie przyczyniło się do zdobycia trzech dużych punktów przez zespół z Bydgoszczy.

Zawodnik U24 Abramczyk Polonii Bydgoszcz w wywiadzie dla Canal+Sport powiedział: – „Wczoraj mieliśmy trening, dziękuję klubowi z Bydgoszczy, który mi pomaga, w moim teamie jest Tomasz Suskiewicz, menedżer Emila. Mam silnik od Emila, Tomek pomaga dopasować go do dzisiejszego toru, dziękuję klubowi, czuję prędkość, trochę zmienię ustawienia i będzie lepiej.

Do tej pory w meczach Polonii brakowało punktów z pozycji zawodnika U24, takie wsparcie zarówno sprzętowe i merytoryczne z pewnością będzie miało duży wpływ na ilość zdobywanych punktów przez Olega Michaiłowa. Przed zawodnikami z Bydgoszczy kolejny ciężki sprawdzian już w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00 odjadą rewanżowy pojedynek z Cellfast Wilkami Krosno.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×