Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tomasz Suskiewicz

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

Tomasz Suskiewicz menedżer Emila Sajfudinowa pomaga młodemu zawodnikowi Abramczyk Polonii Bydgoszcz!

W niedzielnym spotkaniu Abramczyk Polonii Bydgoszcz z Stelmet Falubazem Zielona Góra bardzo pozytywnie miejscowych kibiców zaskoczył Olegs Mihailovs, który do tej pory prezentował się poniżej przedsezonowych oczekiwań. W pierwszym swoim starcie Łotysz zdobył 2 punkty z bonusem, które wydarł w świetnym stylu z rąk Jana Kvecha. Cały mecz zakończył z dorobkiem 5 punktów i 1 bonusa, co znacznie przyczyniło się do zdobycia trzech dużych punktów przez zespół z Bydgoszczy.

Zawodnik U24 Abramczyk Polonii Bydgoszcz w wywiadzie dla Canal+Sport powiedział: – “Wczoraj mieliśmy trening, dziękuję klubowi z Bydgoszczy, który mi pomaga, w moim teamie jest Tomasz Suskiewicz, menedżer Emila. Mam silnik od Emila, Tomek pomaga dopasować go do dzisiejszego toru, dziękuję klubowi, czuję prędkość, trochę zmienię ustawienia i będzie lepiej.

Do tej pory w meczach Polonii brakowało punktów z pozycji zawodnika U24, takie wsparcie zarówno sprzętowe i merytoryczne z pewnością będzie miało duży wpływ na ilość zdobywanych punktów przez Olega Michaiłowa. Przed zawodnikami z Bydgoszczy kolejny ciężki sprawdzian już w najbliższą niedzielę, o godzinie 14:00 odjadą rewanżowy pojedynek z Cellfast Wilkami Krosno.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

×