Żużel - Best Speedway Tv

Tomasz Bajerski pozostaje na stanowisku menedżera SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Tomasz Bajerski

Tomasz Bajerski pozostaje na stanowisku menedżera SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023!

Tomasz Bajerski pozostaje na stanowisku menedżera SpecHouse PSŻ Poznań na sezon 2023!

Nie bez kozery mówi się, że okres posezonowy jest najaktywniejszym czasem dla działaczy zarządzających klubami żużlowymi. Nie inaczej jest też w zespole beniaminka eWinner 1 ligi w sezonie 2023 a więc SpecHouse PSŻ Poznań.

galeria 2 5


Nie ma więc wielkiego zaskoczenia, że Tomasz Bajerski pozostaje na stanowisku menedżera SpecHouse PSŻ Poznań po osiągnięciu zakładanego przedsezonowego celu. Awans do eWinner 1 ligi to było zadanie z jakim szkoleniowiec przyszedł do klubu chcąc osiągnąć z nim to czego nie udało się w finale rozgrywek 2 ligi żużlowej w roku 2019. Teraz jak sam mówił, byli inni zarządzający, inni zawodnicy i zupełnie nowa historia, która skończyło się happy endem w rewanżowym spotkaniu finałowym w Opolu.Tomasz Bajerski nie jest oczywiście jedynym z członków zwycięskiej ekipy, który prolongował umowę na kolejny sezon, wcześniej uczynili to dwaj czołowi zawodnicy ekipy Skorpionów, Kevin Fajfer oraz Duńczyk Jonas Seifert-Salk. I na tym oczywiście nie koniec, dzień wcześniej SpecHouse PSŻ Poznań ogłosil, że w drużynie w kolejnym sezonie nadal będzie jeździł zawodnik młodzieżowy Kacper Teska, który w nadchodzących rozgrywkach będzie miał już możliwość startów w rozgrywkach ligowych.

galeria 3 7


Działacze Skorpionów rozpoczęli od przedstawienia personaliów, które nadał kibice będą mogli oglądać na golęcińskim owalu. Menedżer Tomasz Bajerski osiągnąwszy wyczekiwany sukces jest w tym momencie na piedestale wśród kibiców Skorpionów, co za tym idzie myślę, że dla każdego sympatyka poznańskiego zespołu jest to dobra informacja. Przed działaczami natomiast z pewnością jeszcze sporo pracy by wykrystalizowany skład reprezentujący klub w rozgrywkach eWinner 1 ligi mógł podjąć realną rywalizację z innymi drużynami.Foto: Sandra Rejzner


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×