Żużel - Best Speedway Tv

Tomas H. Jonasson: " Jestem skupiony na jeździe w Polonii Piła." | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tomas H. Jonasson: ” Jestem skupiony na jeździe w Polonii Piła.”

Tomas H. Jonasson

Tomas H. Jonasson: ” Jestem skupiony na jeździe w Polonii Piła.

Gościem czwartkowego Magazynu 2. Ligi żużlowej był zawodnik Polonii Piła, Tomas H. Jonasson. Doświadczony szwedzki zawodnik wraca do klubu Polonia Piła. Ostatnim sezonem kiedy mogliśmy oglądać go w barwach pilskiego zespołu był to rok 2019, gdy po zajęciu piątego miejsca w 2.lidze, Polonia Piła zniknęła z map polskiego żużla na 2 lata.

Początkowo zawodnik podsumował ubiegły sezon, spędził go w zespole Optibet Lokomotiv Daugavpils, jest zadowolony ze średniej jaką wykręcił.

Przed sezonem uważa, że jest bardzo dobrze przygotowany, zainwestował w nowe silniki, cieszy się z powrotu do Piły i ma nadzieje na sukcesy na torze w Pile. Sam przyznaje, że ten tor mu odpowiada ale nie jest jedynym na którym dobrze się czuje ponieważ tory w 2 lidze żużlowej mają podobną geometrię.

Nie widzę zbyt dużej różnicy w torach, wszystko rozchodzi się o własną formę w danym dniu, ten tor na którym lepiej mi idzie jest automatycznie tym lepszym” odpowiada na pytanie Duńczyk

Zawodnik cały czas stoi przed wyborem mechanika na nadchodzący sezon, zaznacza że poszukuje osoby dyspozycyjnej w miejscach gdzie będzie startował, decyzja ma zostać podjęta w ciągu najbliższych dni.

„Chciałbym by to była osoba zaufana, musi być to ktoś dyspozycyjny by być zarówno ze mną i w Pile i na wyjazdach. Zapraszam do obserwowania moich social mediów, a niebawem ta sprawa się wyjaśni.”

Reklamy

Zapowiada również że kocha być liderem i nie boi się roli w jakiej już jest przedstawiany, jako kluczowy zawodnik zespołu Polonii Piła. Sam mówi, że chce być jak najlepszym zawodnikiem i duszą drużyny. Jonasson w poprzednich latach pokazał, że stać go na takie miano i chce powrócić razem Polonią Piła do lat świetności.

„Chcę być liderem Polonii Piła nie tylko pod względem zdobyczy punktowych, ale także liderem jeśli chodzi o atmosferę w zespole i chcę to pokazywać każdemu”.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×