Żużel - Best Speedway Tv

Timo Lahti wita się z Gdańskiem | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Timo Lahti wita się z Gdańskiem

Timo Lahti

Timo Lahti wita się z Gdańskiem

Zdunek Wybrzeże Gdańsk oficjalnie ogłosiło pozyskanie nowego zawodnika. Do zespołu dołączył Timo Lahti, który został wypożyczony z Orła Łódź.

B8FB27E2 892F 4F9D BD69 04A846EDA400

Fin w tym sezonie przegrał rywalizację z Iversenem i Kurtzem w łódzkim klubie. W efekcie nie odjechał jeszcze ani jednego biegu w eWinner 1. Lidze, więc decyzja o zmianie drużyny wydaje się jak najbardziej słuszna, a w Gdańsku z pewnością będzie miał sporo okazji do jazdy.

Tymczasem Wybrzeże po stracie Kułakowa nie odnajduje się w rozgrywkach. Zespół przegrał wszystkie 3 dotychczasowe mecze ligowe w tym 2 na własnym torze. Pozyskanie zawodnika o takiej renomie z pewnością polepszy sytuację Gdańskiego klubu i da nadzieję na poprawę wyników.

– “Jestem bardzo szczęśliwy, że sfinalizowaliśmy ten transfer. W Danii dobrze wszedłem w sezon, ale w Polsce nie dostałem jeszcze szansy. Sam nie wiem właściwie dlaczego, ale to nie ma już znaczenia. Wybrzeże ma potencjał i liczę, że z moją pomocą w końcu zaczniemy wygrywać mecze. Za nami dopiero trzy spotkania, a do play-off wchodzi sześć zespołów, więc wszystko jest jeszcze do zrobienia” – mówi Timo Lahti dla klubowej strony internetowej.

fot. kadr z Wybrzeże Gdańsk/twitter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×