Żużel - Best Speedway Tv

Timi Salonen zasila szeregi Enea Polonii Piła! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Timi Salonen zasila szeregi Enea Polonii Piła!

Timi Salonen

Timi Salonen zasila szeregi Enea Polonii Piła!

Enea Polonia Piła sprawiła kibicom jeszcze jedną niespodziankę związaną ze składem na sezon 2023. Szeregi drugoligowej ekipy zasilił 21-letni Fin Timi Salonen. Młody zawodnik został wypożyczony na rok z ebut.pl Stali Gorzów.

W Gnieźnie przegrali z pogodą. Mecz Start – Kolejarz odwołany

Timi Salonen to utalentowany zawodnik, dla którego sezon 2023 to pierwszy rok jako senior. W zeszłorocznych rozgrywkach drugiej ligi pojechał łącznie w ośmiu meczach w barwach Stali Rzeszów. Fin dał się zapamiętać polskim kibicom z dobrej strony – zakończył bowiem rozgrywki ze średnią biegopunktową na poziomie 1,811.

W Stali Gorzów nie ma na ten moment dla niego miejsca, ale gorzowski klub nadal dużo sobie po Finie obiecuje. Dlatego zdecydowano się na roczne wypożyczenie do Enea Polonii Piła. 21-latek dołączy do świeżo złożonej ekipy. Być może zastąpi o Michaela Palm Tofta, który niespodziewanie zakończył swoją przygodę z pilską drużyną, zanim ta w ogóle się rozpoczęła.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×