Żużel - Best Speedway Tv

Przemysław Termiński : Odnoszę jednak wrażenie, że pan Węglarz cierpi na jakąś schizofrenię | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przemysław Termiński : Odnoszę jednak wrażenie, że pan Węglarz cierpi na jakąś schizofrenię

Termiński

Przemysław Termiński : Odnoszę jednak wrażenie, że pan Węglarz cierpi na jakąś schizofrenię

W ostatni wieczór listopada gościem magazynu Best Speedway Tv był właściciel toruńskiego klubu, Przemysław Termiński. Wiele emocji i kontrowersji budzi temat Grzegorza Węglarza, który w sezonach 2022/2023 miał być toromistrzem w Toruniu. Jednak tak się nie stało. Węglarz w wywiadach zaprzecza temu  i twierdzi, że nie podpisywał niczego.

-Klub z Torunia ma podpisaną umowę z dwoma toromistrzami. Jeden jest u nas na stałe, a pan Węglarz też ma z nami podpisaną umowę. Odnoszę jednak wrażenie, że pan Węglarz cierpi na jakąś schizofrenię i powinien się leczyć psychiatrycznie. Umowa jest podpisana, umowa jest wiążąca. To, że on się nie pojawia w pracy, to osobny wątek w  ogóle. Z tego co wiem, prawnicy sprawą się zajmują i konsekwencje z tego będą wyciągnięte. Człowiek widział się ze mną osobiście, rękę sobie podaliśmy i potem jakaś dziwna akcja- oznajmił Przemysław Termiński.

Niedoszły toromistrz twierdzi, miał umowę tylko na Grand Prix i nie było mowy o dalszej współpracy.

-Nie podpisywaliśmy z nim umowy na Grand Prix, tylko podpisaliśmy z nim umowę na dwa lata. A jeśli chodzi o przygotowanie toru na Grand Prix przez Węglarza, to on  przy okazji on podjął się tej roboty. Po Grand Prix się rozpłynął. Ja nie wiem, co on podpisywał, ja wiem, co klub z nim podpisał – stwierdził włodarz toruńskiego klubu.

Poniżej przedstawiamy państwu cały magazyn plus magazyn można obejrzeć —> TUTAJ

fot. Emilia Hamerska Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×