Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przemysław Termiński potwierdza kłopoty Tomasza Bajerskiego.

Przemysław Termiński

Przemysław Termiński potwierdza kłopoty Tomasza Bajerskiego.

Podczas trwania magazynu Best Speedway TV którymi gośćmi byli Michał Świącik i Przemysław Termiński padło pytanie o odkrytą przez dziennikarzy sprawę dotyczącą kwestii finansowych miedzy Tomaszem Bajerskim a byłą małżonką. Współwłaścicielka toruńskiego klubu prowadziła mediacje między nim a byłą partnerką, sprawa nabrała pędu w dniu dzisiejszym więc nieznany jest jej dalszy los.

-„prawdą jest, że była partnerka zwróciła się o rodzaj mediacji do mojej żony i prawdą jest, że moja żona rozmawiała z Tomaszem Bajerskim na ten temat. Oczekujemy, że Tomasz Bajerski rozwiąże jakoś te sprawy. (…) miałem chwile z żoną aby porozmawiać z żoną na ten temat.” – odparł współwłaściciel klubu.

Na pytanie czy Tomasz Bajerski może stracić prace, współwłaściciel odparł, że – „na chwile obecną Tomek musi uporządkować swoje sprawy bo nie może ta cała sprawa rzutować na klub.”

Zapewnieni zostaliśmy w tym, że rozmowy będą dalej prowadzone by żadna ze stron nie czuła się poszkodowana a prezes Termiński zapowiedział, że będą się starać, aby wizerunkowo klub nie ucierpiał. –„Sprawa Tomka Bajerskiego nie może rzutować na wizerunek klubu. Nie może być tak, że menedżer drużyny ma niezałatwione problemy finansowe, związane z byłą partnerką i dzieckiem, to niedopuszczalne. Rozmawiałem o tym z żoną i szefem rady nadzorczej” wspomniał podczas magazynu Best Speedway Tv.

Cały magazyn można obejrzeć tutaj:

fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x