Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Przemysław Termiński potwierdza kłopoty Tomasza Bajerskiego.

Przemysław Termiński

Autor: Łukasz Kolski

Oceń Wpis

Przemysław Termiński potwierdza kłopoty Tomasza Bajerskiego.

Podczas trwania magazynu Best Speedway TV którymi gośćmi byli Michał Świącik i Przemysław Termiński padło pytanie o odkrytą przez dziennikarzy sprawę dotyczącą kwestii finansowych miedzy Tomaszem Bajerskim a byłą małżonką. Współwłaścicielka toruńskiego klubu prowadziła mediacje między nim a byłą partnerką, sprawa nabrała pędu w dniu dzisiejszym więc nieznany jest jej dalszy los.

-„prawdą jest, że była partnerka zwróciła się o rodzaj mediacji do mojej żony i prawdą jest, że moja żona rozmawiała z Tomaszem Bajerskim na ten temat. Oczekujemy, że Tomasz Bajerski rozwiąże jakoś te sprawy. (…) miałem chwile z żoną aby porozmawiać z żoną na ten temat.” – odparł współwłaściciel klubu.

Na pytanie czy Tomasz Bajerski może stracić prace, współwłaściciel odparł, że – „na chwile obecną Tomek musi uporządkować swoje sprawy bo nie może ta cała sprawa rzutować na klub.”

Zapewnieni zostaliśmy w tym, że rozmowy będą dalej prowadzone by żadna ze stron nie czuła się poszkodowana a prezes Termiński zapowiedział, że będą się starać, aby wizerunkowo klub nie ucierpiał. –„Sprawa Tomka Bajerskiego nie może rzutować na wizerunek klubu. Nie może być tak, że menedżer drużyny ma niezałatwione problemy finansowe, związane z byłą partnerką i dzieckiem, to niedopuszczalne. Rozmawiałem o tym z żoną i szefem rady nadzorczej” wspomniał podczas magazynu Best Speedway Tv.

Reklamy

Cały magazyn można obejrzeć tutaj:

fot. Łukasz Wilk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×