Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Terminarz – czerwiec

Terminarz
bstv 1536x162 4 1024x108 1
Terminarz - czerwiec 3
Terminarz – czerwiec
datawydarzenieliga/cyklwynik
1
2
3
4Sparta Wrocław-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga63:27
Włókniarz Częstochowa-Motor LublinPGE Ekstraliga56:43
5Puchar Europy Par U19 (Gdańsk)Puchar Europy Par U19
Orzeł Łódź-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga 44:46
Wilki Krosno-Start GnieznoeWinner 1. Liga 56:34
Wolfe Wittstock-PSŻ Poznań2. Liga41:49
6Falubaz Zielona Góra-Apator ToruńPGE Ekstraliga48:42
Stal Gorzów-Unia LesznoPGE Ekstraliga47:43
Stal Rzeszów-Kolejarz Opole2. Liga0:40
ROW Rybnik-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga 48:41
7Ostrów Wielkopolski-Unia TarnóweWinner 1. Liga 60:30
8
91/2 IMP (Krosno)IMPwynik
1/2 IMP (Gniezno)IMPwynik
Finał IM DaniiIM Daniiwynik
10
11Apator Toruń-Sparta WrocławPGE Ekstraliga36:54
Unia Leszno-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga47:43
ROW Rybnik-Unia TarnóweWinner 1. Liga 55:35
12IMŚJ QR (Daugavpils)IMŚJwynik
IMŚJ QR (Güstrow)IMŚJwynik
SEC (Bydgoszcz)SECprzełożono
13GKM Grudziądz-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga45:45
Motor Lublin-Stal GorzówPGE Ekstraligaprzełożono
Orzeł Łódź-Ostrów WielkoposlkieWinner 1. Liga 44:46
Polonia Bydgoszcz-Start GnieznoeWinner 1. Liga przełożono
Landshut Devils-Stal Rzeszów2. Liga49:39
Kolejarz Opole-Wolfe Wittstock2. Liga69:21
14Wilki Krosno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga 44:46
15
16SEC (Bydgoszcz)SECwynik
17MIMP SF (Tarnów)MIMPwynik
MIMP SF (Opole)MIMPwynik
MIMP SF (Ostrów Wielkopolski)MIMPwynik
18Finał IMME (Toruń)IMMEwynik
19SGP QR (Nagyhalasz)SGP QR
SGP QR (Glasgow)SGP QRwynik
SGP QR (Terenzano)SGP QR
SGP QR (Gorican)SGP QRwynik
IMEJ U19 QR (Holsted)IMEJ U19
Wolfe Wittstock-Kolejarz Rawicz2. Liga 36:53
20Motor Lublin-Stal GorzówPGE Ekstraliga46:43
Unia Tarnów-ROW RybnikeWinner 1. Liga 38:52
Wybrzeże Gdańsk-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga 50:40
Start Gniezno-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga 44:46
Ostrów Wielkopolski-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga 45:45
PSŻ Poznań-Kolejarz Opole2. Liga 36:54
Stal Rzeszów-Landshut Devils2. Liga 48:42
21Finał Złotego Kasku (Zielona Góra)ZKwynik
22
23
24
25Apator Toruń-Unia LesznoPGE Ekstraliga41:49
Stal Gorzów-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga49:41
Start Gniezno-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga 59:31
26SEC (Guestrow)SECwynik
IMEJ U19 QR (Divisov)IMEJ U19wynik
Kolejarz Rawicz-PSŻ Poznań2. Liga50:40
27Falubaz Zielona Góra-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga44:46
Sparta Wrocław-Motor LublinPGE Ekstraliga51:39
Orzeł Łódź-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga 51:39
ROW Rybnik-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga 39:51
Landshut Devils-Wolfe Wittstock2. Liga59:30
28
29
301/2 MMPPK (Rybnik)MMPPKwynik

ZOBACZ TEŻ——-> Fotorelacja z meczu ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – FOGO UNIA Leszno

fot. Emila Hamerska – Lengas

bst2 1 1024x171 1
Terminarz - czerwiec 4
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×