bstv 1536x162 1
Terminarz - Sierpień 2021 4

Terminarz – Sierpień 2021

Datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (niedziela)Stal Gorzów-Sparta WrocławPGE Ekstraliga30:42
Unia Tarnów-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga54:36
Polonia Bydgoszcz-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga37:41
1/2 DME U-23 (Brokstedt)DME U-231. Dania
2 (poniedziałek)Falubaz Zielona Góra-Unia LesznoPGE Ekstraliga44:46
Start Gniezno-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga50:40
3 (wtorek)
4 (środa)
5 (czwartek)1/2 MMPPK (Poznań)MMPPK1. GKM Grudziądz
6 (piątek)Grand Prix (Lublin)SGP1. Bartosz Zmarzlik
7 (sobota)Grand Prix (Lublin)SGP1. Artiom Łaguta
Finał IMEJ U-19 (Ryga)IMEJ U-191. Francis Gusts
Wolfe Wittstock-Kolejarz Opole2. Liga39:51
8 (niedziela)Włókniarz Częstochowa-Apator ToruńPGE Ekstraliga58:32
PSŻ Poznań-Landshut Devils2. Liga34:56
Stal Rzeszów-Kolejarz Rawicz2. Liga49:41
9 (poniedziałek)
10 (wtorek)
11 (środa)
12 (czwartek)
13 (piątek)Kolejarz Rawicz-Lokomotiv Daugavpils2. Liga49:41
14 (sobota)Grand Prix (Malilla)SGP1. Bartosz Zmarzlik
1/2 DME U-23 (Pardubice)DME U-231. Polska
Kolejarz Opole-Stal Rzeszów2. Liga51:39
15 (niedziela)PSŻ Poznań-Wolfe Wittstock2. Liga58:32
Orzeł Łódź-Start GnieznoeWinner 1. Liga52:38
Ostrów Wielkopolski-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga54:36
Wybrzeże Gdańsk-Unia TarnóweWinner 1. Liga49:41
16 (poniedziałek)Wilki Krosno-ROW RybnikeWinner 1. Liga49:41
17 (wtorek)
18 (środa)
19 (czwartek)
20 (piątek)Sparta Wrocław-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga53:37
Apator Toruń-Stal GorzówPGE Ekstraliga50:40
21 (sobota)Grand Prix Challenge (Zarnovica)SGP QR1. Paweł Przedpełski
Stal Rzeszów-PSŻ Poznań2. Liga54:36
22 (niedziela)Unia Leszno-Motor LublinPGE Ekstraliga48:42
GKM Grudziądz-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga48:42
Południe-Północ (Krosno)mecze towarzyskie50:40
Lokomotiv Daugavpils-Kolejarz Opole2. Liga44:46
Landshut Davils-Kolejarz Rawicz2. Liga64:25
23 (poniedziałek)
24 (wtorek)
25 (środa)Finał MMPPK (Częstochowa)MMPPK1. Motor Lublin
26 (czwartek)
27 (piątek)Finał DMŚJ (Bydgoszcz)DMŚJprzełożono
28 (sobota)Grand Prix (Togliatti)SGP1. Artiom Łaguta
29 (niedziela)Finał DME U-23 (Daugavpils)DME U-231. Polska
30 (poniedziałek)
31 (wtorek)

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *