terminarz – maj

datawydarzenieliga/cyklwynik
1Finał Brązowego Kasku (Gdańsk)Brązowy Kaskwynik
2Wilki Krosno-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga51:38
Stal Gorzów-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraligaprzełożono
Sparta Wrocław-Unia LesznoPGE Ekstraligaprzełożono
3Ostrów Wielkopolski-Start GnieznoeWinner 1. Ligaprzełożono
Wilki Krosno-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga49:40
4Start Gniezno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga50:39
5
6
7GKM Grudziądz-Unia LesznoPGE Ekstraligaprzełożono
Motor Lublin-Apator ToruńPGE Ekstraligaprzełożono
8Lokomotiv Daugavpils-Landshut Devils2. Liga
ROW Rybnik-Unia TarnóweWinner 1. Ligaprzełożono
Orzeł Łódź-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Ligaprzełożono
9Włókniarz Częstochowa-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra-Stal GorzówPGE Ekstraliga
Wilki Krosno-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Ligaprzełożono
10ROW Rybnik-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Ligaprzełożono
Polonia Bydgoszcz-Start GnieznoeWinner 1. Ligaprzełożono
11
12
13
14
15Unia Leszno-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga
GKM Grudziądz-Motor LublinPGE Ekstraliga
Kolejarz Opole - PSŻ Poznań2. Liga
Unia Tarnów-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga
Wybrzeże Gdańsk-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga
16Apator Toruń-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga
Sparta Wrocław-Stal GorzówPGE Ekstraliga
Polonia Bydgoszcz-ROW RybnikeWinner 1. Liga
Kolejarz Rawicz-Stal Rzeszów2. Liga
17Start Gniezno-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga
18Start Gniezno-Orzeł Łódź
ROW Rybnik-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga
19
20Finał Srebrnego Kasku (Bydgoszcz)Srebrny Kask
21GKM Grudziądz-Unia LesznoPGE Ekstraliga
Motor Lublin-Apator ToruńPGE Ekstraliga
22SGP (Teterow)Speedway Grand Prixodwołano
SEC Challenge (Pardubice)SEC
Orzeł Łódź-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga
Ostrów Wielkopolski-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga
Landshut Devils-Kolejarz Opole2. Liga
23PSŻ Poznań-Kolejarz Rawicz2. Liga
Stal Rzeszów-Lokomotiv Daugavpils2. Liga
Wilki Krosno-Unia TarnóweWinner 1. Liga
24ROW Rybnik-Start GnieznoeWinner 1. Liga
25Ostrów Wielkopolski-Start GnieznoeWinner 1. Liga
261/4 IMP (Rzeszów)IMP
27
28Włókniarz Częstochowa-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga
Stal Gorzów-Apator ToruńPGE Ekstraliga
PSŻ Poznań-Stal Rzeszów2. Liga
29
Kolejarz Rawicz-Landshut Devils2. Liga
Start Gniezno-ROW RybnikeWinner 1. Liga
Unia Tarnów-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga
30Motor Lublin-Unia LesznoPGE Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra-Sparta WrocławPGE Ekstraliga
Kolejarz Opole-Lokomotiv Daugavpils2. Liga
Polonia Bydgoszcz-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga
31Wybrzeże Gdańsk-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga

fot. Wojta-foto.cz

0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *