bstv 1536x162 4 1024x108 1
Terminarz - Lipiec 2021 4

Terminarz – Lipiec 2021

datawydarzenieliga/cyklwynik
1 (czwartek)
2 (piątek)Motor Lublin-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga58:32
Włókniarz Częstochowa-Stal GorzówPGE Ekstraliga39:51
3 (sobota)SEC (Gdańsk)SECwynik
Kolejarz Opole-Kolejarz Rawicz2. Liga51:39
Stal Rzeszów-Wolfe Wittstock2. Liga62:28
4 (niedziela)GKM Grudziądz-Apator ToruńPGE Ekstraligaprzełożono
Unia Leszno-Sparta WrocławPGE Ekstraliga41:49
Wilki Krosno-Ostrów WielkopolskieWinner 1. Liga50:40
Start Gniezno-Unia TarnóweWinner 1. Liga59:31
Lokomotiv Daugavpils-PSŻ Poznań2. Liga55:34
5 (poniedziałek)ROW Rybnik-Orzeł ŁódźeWinner 1. Liga50:40
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga59:31
6 (wtorek)
7 (środa)
8 (czwartek)
9 (piątek)GKM Grudziądz-Apator ToruńPGE Ekstraligaprzełożono
Polonia Bydgoszcz-Start GnieznoeWinner 1. Ligaprzełożono
Wolfe Wittstock-Lokomotiv Daugavpils2. Ligaprzełożono
10 (sobota)SEC (Rybnik)SECwynik
1/2 MEP (Debreczyn)MEPwynik
Wolfe Wittstock-Stal Rzeszów2. Liga19:28
Wolfe Wittstock-Lokomotiv Daugavpils2. Liga32:57
11 (niedziela)Finał IMP (Leszno)IMPwynik
PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils2. Liga49:41
Kolejarz Opole-Landshut Devils2. Liga51:39
12 (poniedziałek)
13 (wtorek)GKM Grudziądz-Apator ToruńPGE Ekstraliga45:45
Finał IM SzwecjiIM Szwecjiwynik
14 (środa)
15 (czwartek)Polonia Bydgoszcz-Start GnieznoeWinner 1. Liga62:28
16 (piątek)Grand Prix (Praga)SGPwynik
Lokomotiv Daugavpils-Wolfe Wittstock2. Liga58:32
17 (sobota)Grand Prix (Praga)SGPprzełożono
Landshut Devils-PSŻ Poznań2. Liga58:32
Unia Tarnów-Polonia BydgoszczeWinner 1. Liga27:63
18 (niedziela)Grand Prix (Praga)SGPwynik
Ostrów Wielkopolski-ROW RybnikeWinner 1. Ligaprzełożono
Orzeł Łódź-Wilki KrosnoeWinner 1. Liga51:39
Wybrzeże Gdańsk-Start GnieznoeWinner 1. Liga52:37
Kolejarz Rawicz-Kolejarz Opole2. Liga55:35
Lokomotiv Daugavpils-Stal Rzeszów2. Liga50:39
17. Memoriał Edwarda Jancarza (Gorzów)memoriałwynik
19 (poniedziałek)Ostrów Wielkopolski-ROW RybnikeWinner 1. Liga48:42
20 (wtorek)
21 (środa)
22 (czwartek)
23 (piątek)Unia Leszno-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga56:34
Stal Gorzów-Falubaz Zielona GóraPGE Ekstraliga48:42
Landshut Devils-Lokomotiv Daugavpils2. Liga51:38
24 (sobota)Finał MEP (Mâcon)MEPwynik
Mecz Północ-Południemecze towarzyskieprzełożono
25 (niedziela)Apator Toruń-Motor LublinPGE Ekstraliga44:46
Sparta Wrocław-Włókniarz CzęstochowaPGE Ekstraliga48:42
Lokomotiv Daugavpils-Kolejarz Rawicz2. Liga42:47
26 (poniedziałek)Motor Lublin-GKM GrudziądzPGE Ekstraliga56:33
27 (wtorek)
28 (środa)Stal Rzeszów-Lokomotiv Daugavpils2. Liga50:40
1/2 MMPPK (Gdańsk)MMPPKwynik
29 (czwartek)
30 (piątek)Grand Prix (Wrocław)SGPwynik
Wolfe Wittstock-Landshut Devils2. Liga31:59
31 (sobota)Grand Prix (Wrocław)SGPwynik
ROW Rybnik-Wybrzeże GdańskeWinner 1. Liga54:36
Kolejarz Rawicz-Wolfe Wittstock2. Liga58:32

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *